Afbeelding
pr

Ouderenochtend in Polsbroek

Door: Isa van Beek Algemeen

Vanuit de Hervormde Gemeente Polsbroek en Vlist gaan 23 jongeren deze zomer naar Oeganda. De groep gaat naar de Glorious kleuter- en basisschool in Lwamalenge. Deze school begon in 2016 met 40 kinderen in de open lucht. Nu gaan er al 350 kinderen naar school!

De school heeft nog verschillende extra lokalen nodig, waaronder een examenlokaal. De groep hoopt aan het examenlokaal mee te bouwen. Om de bouwmaterialen te bekostigen worden allerlei acties opgezet. Zo werden al auto’s gewassen, statiegeldflessen opgehaald, tuinen opgeknapt en een sing-in georganiseerd.

De komende maanden zullen nog allerlei acties volgen. Zo is er op woensdag 25 februari een ouderenochtend (65+) in Silo, waar alle ouderen uit de omgeving welkom zijn voor spelletjes en poffertjes. Meer informatie en opgeven: 06 21421099.

Afbeelding
De IJsselbode is met spoed opzoek naar bezorger voor Montfoort 11 uur geleden
Twan steeplebalk gemaakt door fotootjes.sterrehoutzager
Goudena wint zilver & brons 12 uur geleden
Afbeelding
Mirakel Oudewater viert tien jarig bestaan 13 uur geleden
Bert de Groot en Hans van Dam.
Goejanverwellesluis Hekendorp officieel geopend 15 uur geleden
Burendag
Hekendorp verbindt 16 uur geleden
De burgemeester en de commissaris van de Koning openen officieel het nieuwe gemeentehuis.
Commissaris van de Koning opent nieuwe gemeentehuis Krimpenerwaard 19 uur geleden
Peter Michael (links) en Patrick Roest.
Finale SVO-Cup met clinic van Peter Michael en Patrick Roest 19 uur geleden
Eduard Stigter aan het woord met op de voorgrond zijn maquette.
Zorgen blijven na informatieavond over windturbines 21 uur geleden