Afbeelding
Foto: Yvonne Verbeij.

Anders kijken naar je puber

Door: Isa van Beek Algemeen

Op dinsdag 2 december waren bijna 40 pubermoeders, een aantal vaders en zelfs 2 betrokken oma’s aanwezig bij de lezing ‘Anders kijken naar je puber’ in Zalencentrum Oudewater.

Een afwisselende avond waarin Danny Bras haar kennis en ervaringen als coach én als moeder deelde. De herkenbare voorbeelden en het uitwisselen van ervaringen alleen al zorgden voor opluchting bij de aanwezige ouders. ‘Fijn om te weten dat ik niet de enige ben die het soms ingewikkeld vind!’

Met nieuwe inzichten in onder andere de werking van het puberbrein, bewustwording van hoeveel we automatisch in oordelen praten en wat het effect hiervan is op het contact met onze puber, ging iedereen na anderhalf uur weer huiswaarts.

Heb jij deze avond gemist?

 Woensdag 25 februari om 19.30 uur is de herhaling in Zalencentrum Oudewater. Vooraf graag aanmelden via de QR code of de website.

Beluister vast de Pubermoeder- en dochter podcast op Spotify of de Apple Podcast om kennis te maken met Danny en haar manier van kijken en denken.

Afbeelding
Presentatie bestuursakkoord.
Presentatie Bestuursakkoord 2026 -2030 gemeente Krimpenerwaard 34 minuten geleden
Afbeelding
Na de verkiezingen begint de werkelijkheid 18 uur geleden
Anderhalf jaar geleden werd een iep langs de Oost-IJsselkade in Oudewater door de bliksem getroffen
De iep 21 jun, 10:00
Afbeelding
Montfoort bereidt zich voor op mogelijke spoednoodopvang vluchtelingen 20 jun, 20:00
Tijdens de pauze werd het aardewerk dat Iris mee had genomen uitgebreid bekeken.
Archeologen zien nieuwe aanwijzingen bij De Bleek 20 jun, 18:00
Op 11 juni opent de expositie Wise Women in de Heksenwaag.
Wise women in Museum de Heksenwaag 20 jun, 15:00
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 20 jun, 12:00
Afbeelding
Kerkdienst anders begaafden 20 jun, 09:00