Afbeelding
Foto: pr

Herdenkingsbijeenkomst

Door: Isa van Beek Algemeen

Op woensdagochtend 28 januari organiseert de ‘werkgroep leven met verlies’ van de rooms-katholieke geloofsgemeenschap St. Franciscus een herdenkingsbijeenkomst voor mensen die een dierbare hebben verloren. Deze is om 10.00 uur in Het Heilig Leven. Vanaf 09.30 is de zaal open.

Wanneer iemand overlijdt die je dierbaar is en een belangrijke plaats in je leven inneemt, stort je wereld in. Dat moet je verwerken, zegt iedereen. Maar hoeveel pijn en inspanning dat soms kost, is moeilijk duidelijk te maken aan anderen, die zo’n ingrijpende gebeurtenis in hun leven niet hebben meegemaakt.

Lotgenoten herkennen dat bij elkaar. Zij ervaren dat het goed is om samen hun dierbaren te blijven gedenken. Herinneringen kunnen gedeeld worden. Met het uitwisselen van ervaringen wordt iemand er weer bij gehaald. Het is hún manier om er voor elkaar te zijn. Ook al is de verlieservaring van langere tijd geleden, het kan je goed doen om erover te praten.

‘We zetten je in het licht’

De bijeenkomst met als thema ‘We zetten je in het licht’ zal worden geleid door pastor Janneke Stam. De dierbaren worden nog eens in het licht gezet. Er zal een herdenkingstafel worden ingericht en belangstellenden kunnen hiervoor een foto of ander aandenken van de overledene meebrengen. Ook teksten die steun geven in deze moeilijke tijd kunnen meegebracht worden.

Eventuele tweede bijeenkomst

We willen de groep niet te groot laten zijn. Daarom hebben we een uitloopdatum op woensdag 4 februari.

Schikt 28 januari niet, bel dan even naar Lia van der Burg. Dan hoort u of er op woensdag 4 februari (zelfde tijdstip als op de 28ste) ook een bijeenkomst gepland staat waar u dan welkom bent.

Voor inlichtingen en aanmelden: Lia van der Burg 0348 562568.

Afbeelding
Zingeving bij verlies van gezondheid 1 uur geleden
Afbeelding
Zangmiddag in Waarder 1 uur geleden
Afbeelding
Stiltemiddag biedt rust in roerige tijden 4 uur geleden
Walvis
Walvis 7 uur geleden
Afbeelding
Laat je meevoeren door de Geest 7 uur geleden
Afbeelding
Het lijk wel scrabbelen - van AOW naar WAO 22 uur geleden
Afbeelding
Doorgedraaid? 24 mei, 12:00
Pret in het Park in Montfoort
Pret in het Park in Montfoort 24 mei, 10:00