
Gebed voor de eenheid van de christenen
Door: Mireille van der Ham AlgemeenOp 18 januari om 19.00 uur vindt in de Hervormde Kerk aan het Kerkplein in Haastrecht een viering plaats die geheel in het teken staat van het gebed voor de eenheid van de christenen. De bijeenkomst sluit aan bij het landelijke thema van de Week van Gebed: ‘Eén van Geest’.
Materiaal uit Armenië
Elk jaar wordt het materiaal voor deze gebedsweek samengesteld door christenen uit een ander land. Dit jaar is het voorbereid door gelovigen uit de Armeens-Apostolische Kerk, in samenwerking met broeders en zusters uit de Armeens-Katholieke Kerk en verschillende Armeense Evangelische kerken. Meer informatie is te vinden op www.weekvangebed.nl.
Centraal staan woorden uit de Efezenbrief: “Span u in om door de samenbindende kracht van de vrede de eenheid te bewaren die de Geest u geeft.”
Samenwerking in Haastrecht
De viering in Haastrecht wordt georganiseerd door HAPIS, het overlegorgaan van de verschillende kerken in het dorp. Muzikale medewerking komt van het koor In Between van de Barnabasparochie. Voorganger is pastor Lenny Oosterom van de nieuwgevormde Protestantse Gemeente Haastrecht.
Iedereen die oecumene en de eenheid van christenen een warm hart toedraagt, is van harte welkom.















