Afbeelding

Verloofd en hardlopend 2026 tegemoet

Door: Isa Boere Algemeen

Voor Jarno Nederend (30) uit Oudewater was 2025 het jaar waarin hij is verloofd. “Als je dertig bent heb je een beetje de keuze tussen: of je gaat trouwen, of je maakt een wereldreis of je loopt een marathon.” Jarno heeft recent voor keuze 1 gekozen, maar tegen optie 3 zegt hij nog geen nee.

Een tijdje geleden vroeg hij zijn vriendin Maret, thuis, tijdens een romantisch diner, ten huwelijk. Later had hij op Instagram een bericht geplaatst van een McDonalds burger met daarbovenop een ring. “Mensen dachten toen dat het een grapje was”, vertelt hij daar over.

Jarno woont nu ongeveer anderhalf jaar aan de Westerwal. “We zitten hier mooi aan het water. Het is niet supergroot, dus uiteindelijk willen we wel een huis met een tuintje. Maar voor nu is het helemaal top.”

Kerst staat voor hem in het teken van gezelligheid met de familie. “We moeten wel heel veel heen en weer racen. Marets oma’s komen uit het noorden van Groningen. Daar brengen we Eerste Kerstdag door. Tweede Kerstdag gaan we naar mijn oom en tante in Cabauw, waar het ieder jaar een steeds drukkere bedoeling wordt met kleine kinderen. En dat is ook wel leuk om te zien.” Bij zijn familie wordt door de ouders altijd fanatiek keezen gespeeld, maar de jongeren kaarten liever.

Voor oudjaarsavond heeft hij nog geen concrete plannen. “Ik heb een beetje keuzestress. Het kan nog alle kanten op. Waarschijnlijk ga ik op het laatste moment beslissen. Iedereen doet toch wel z’n eigen ding.”

Qua goede voornemens hoopt Jarno vooral ‘alle ballen hoog te houden’ en fit te blijven. Zo heeft Jarno recent meegedaan aan de halve marathon van de 26e editie van de Linschotenloop. “Mijn goede voornemen voor volgend jaar is om hem onder de 1:50 uur te lopen.” Verder staat er naast het plannen van een bruiloft, de Alpe d’HuZes op het programma. “Samen met mijn verloofde en haar familie. Eigenlijk wil ik hem hardlopen, maar dat wordt wel taai.”

Vader en dochter in gestructureerde carport.
Heel Linschoten ruimt alweer op 3 uur geleden
Olivia de Voogt reservekampioen springen
Olivia de Voogt reservekampioen springen 5 uur geleden
V.r.n.l.: Dave van der Born, Koen Roeloffzen en, op zijn tandvlees, Raphael Boef.
Van begin tot eind strijd bij SVO-clubkampioenschappen 8 uur geleden
Ons Genoegen sluit seizoen af met buitenconcerten
Ons Genoegen sluit seizoen af met buitenconcerten 10 uur geleden
inspreekmoment Han Buijze
‘De Aziatische hoornaar gaat wat kosten’ 11 uur geleden
Turnsters stralen op het podium.
Turnsters GymPoint sluiten seizoen feestelijk af tijdens verenigingsdag 12 uur geleden
Roekoe
‘Een bewogen duiven weekend; vier duivenvluchten’ 13 uur geleden
Maud
Maud: kappen en dansen! 14 uur geleden