Afbeelding
Foto: pr

Nog groter succes van pubquiz GVO

Door: Aad Kuiper Algemeen

Hoewel het pas de tweede keer was dat de GVO-pubquiz werd georganiseerd waren er al dertig mensen meer dan vorig jaar. De Tuinzaal in de Wulverhorst zat bijna vol. Peter Lücker, de bedenker en maker van deze bijzonder ludieke quiz, vertelde met een knipoog: “Als het in dit tempo doorgaat, hebben we volgend jaar te weinig ruimte in deze zaal.”

Het was opnieuw bijzonder leuk om met vragen waarop de antwoorden eigenlijk veelal redelijk gemakkelijk zouden moeten zijn, toch regelmatig met een mond vol tanden te moeten zitten. “Weet jij dat …, weet jij dat …?”, werd regelmatig aan ploeggenoten vertwijfeld gevraagd. Van het grote aantal ploegen van maximaal vijf personen had de best scorende ploeg toch wel ruim 50 van de 70 vragen goed.

“Nou ben ik 84 en ik doe voor het eerst mee aan een pubquiz”, vertrouwde een deelnemer me toe. “En ik vond het ontzettende leuk”, voegde ze er met een glimlach aan toe.

Ascelien en Jannie.
Laatste dag Ballensnoeperij trekt nog volop 2 uur geleden
Afbeelding
Afsluiting rotonde Johan J. Vierbergenweg in Oudewater 3 uur geleden
Even lekker knutselen en schminken.
Open boerderijdag bij ‘de Elihoeve’ van familie de Vor 4 uur geleden
Afbeelding
Pinksterviering Haastrecht 7 uur geleden
Still Blue verzorgde hun optreden met zichtbaar veel plezier, wat het publiek helemaal meetrok.
Geslaagd SPV ‘81 jubileumweekend trekt veel bezoekers 11 uur geleden
Afbeelding
Jubileumwedstijd SPV ’81- De Rebellen 12 uur geleden
Foto: Peter Lücker
Lezing: De grote ontginning van het Hollands-Utrechts veengebied 13 uur geleden
V.l.n.r.: Koen, Richard en Klaas.
Nieuw Benelux-record en podiumplaatsen voor Richard Proost Sport tijdens Hyrox Heerenveen 20 mei, 20:00