
Psallite Deo zingt in Grote Kerk
AlgemeenOp zaterdagmiddag 13 september verzorgt het koor Psallite Deo een sfeervol concert in de Grote Kerk van Oudewater, als onderdeel van Open Monumentendag. Het concert begint om 15.00 uur en is gratis toegankelijk.
Zoals inmiddels traditie is, brengt Psallite Deo een programma vol muzikale hoogtepunten uit de eigen geschiedenis. Het ensemble zingt koorwerken van onder andere Herbert Howells, Dirk Zwart en Arjen Uitbeijerse. Dirigent Arjen Uitbeijerse licht de werken mondeling toe tijdens het concert, waardoor bezoekers niet alleen kunnen genieten van de muziek, maar ook meer inzicht krijgen in de achtergrond van de composities.
Stadsorganist Gerben Mourik begeleidt het koor op het historische koororgel van de Grote Kerk. Het concert duurt ongeveer 45 minuten. Na afloop is er een collecte bij de uitgang ter dekking van de onkosten.
Bezoekers van Open Monumentendag zijn van harte welkom om deze muzikale middag bij te wonen in een van de mooiste monumenten van Oudewater.















