
Hennys home doet het gewoon nog een keer
Door: Melissa Overbeek AlgemeenIn de aanloop naar de kerstdagen kon u in het voormalig pand van Terstal terecht bij de pop-up kerstwinkel van Henny’s Home. Na de feestdagen was er helaas geen activiteit meer in het pand. Henny: “Omdat lege panden niet aantrekkelijk zijn voor een binnenstad, en Fred voorjaarskriebels kreeg, dachten we; ‘we doen weer eens gek’. We konden het pand nogmaals tijdelijk huren, daarom kunt u vanaf afgelopen weekend terecht in onze tijdelijke tuinwinkel op Leeuweringerstraat 20 in Oudewater (naast Henny’s Home).”
“Normaal doen we veel tuinbeurzen. Toen één van deze beurzen er mee stopte, hebben we gezocht naar een andere oplossing. En omdat het tuincentrum in Montfoort weg is, is dit ook een mooie aanvulling. Uniek in zijn concept.
Fred gaat in principe de winkel draaien vandaar dat het ook Fred’s Tuinhuis heet.
In Fred’s Tuinhuis kunt u terecht voor decoraties voor in de tuin en op het terras. Tuinstekers, tuinpotten, polyester dieren, gongen, lantaarns, solar verlichting, 3D schilderijen en ga zo maar door... elke week komt er nieuwe aanvulling, dus het assortiment is telkens weer wat anders. Genoeg redenen om regelmatig even binnen te kijken!
Fred’s Tuinhuis is geopend van woensdag t/m zaterdag 10.00 tot 17.00 uur.









