
Prachtig Appeltaartconcert in Haastrecht
Door: Mireille van der Ham AlgemeenOp zaterdagmiddag 8 februari organiseerde de culturele stichting Haastrechtse Kring een prachtig appeltaart concert.
Tony Hardenberg: “Tot onze verrassing kwamen er meer dan 150 bezoekers op dit concert af. Doordat de Gemeente Krimpenerwaard en sponsors 50% van de kosten voor hun rekening namen, konden meer dan 100 bezoekers gebruikmaken van een vrijkaart. Hierdoor kwamen mensen die we nog nooit zagen bij onze activiteiten, een prachtig resultaat”.
Het Utrechts Harp Trio speelt Prokofiev’s Romeo en Juliette, de Tombeau de Couperin van Ravel en andere wonderschone werken. Met harpiste Annemieke IJzerman, altviolist Michiel Holtrop en fluitist Hanspeter Spannring. Na een uurtje muziek was er natuurlijk.... appeltaart en koffie!








