Afbeelding

Alzheimer Café regio Woerden

Algemeen

Donderdag 12 december met het thema ‘Zingen in de zorg bij dementie’. Gastspreker is Freke Meijer-Nap, zorgzangeres bij stichting Zingen in de Zorg

Onderzoek toont aan dat zingen helpt om het begrip en de communicatie bij mensen met dementie te verbeteren. Freke komt vertellen over de positieve werking. Samen zingen activeert het gezonde deel van het brein om zo in het dagelijkse leven met dementie meer welzijn en kwaliteit te ervaren, vertrouwen op te bouwen en te kijken naar wat er nog allemaal wél kan. In het tweede deel van de presentatie gaan we natuurlijk samen zingen en kunt u zelf aan den lijve ervaren hoe dat werkt!

Het Alzheimer Café is een laagdrempelige warme ontmoetingsplek voor iedereen die op enigerlei wijze te maken heeft met dementie of hierin is geïnteresseerd. Een plek waar je antwoord krijgt op vragen, ervaringen uitwisselt met lotgenoten en ruimte hebt voor sociaal contact. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en eindigt om 21.00 uur. Daarna is er gelegenheid om na te praten. Vanaf 19.00 uur staat de koffie klaar.

Locatie: Een ruimte in de Kruiskerk, Mesdagplein 4, Woerden. De toegang is gratis. U hoeft zich vooraf niet aan te melden.

Voor meer informatie: Nel Niessen, coördinator Alzheimer Café regio Woerden: n.niessen@alzheimervrijwilligers.nl, 06 20241346. Of kijk op: www.alzheimer-nederland.nl/regios/westelijk-utrecht

Afbeelding
De IJsselbode is met spoed opzoek naar bezorger voor Montfoort 2 uur geleden
Twan steeplebalk gemaakt door fotootjes.sterrehoutzager
Goudena wint zilver & brons 3 uur geleden
Afbeelding
Mirakel Oudewater viert tien jarig bestaan 4 uur geleden
Bert de Groot en Hans van Dam.
Goejanverwellesluis Hekendorp officieel geopend 6 uur geleden
Burendag
Hekendorp verbindt 7 uur geleden
De burgemeester en de commissaris van de Koning openen officieel het nieuwe gemeentehuis.
Commissaris van de Koning opent nieuwe gemeentehuis Krimpenerwaard 10 uur geleden
Peter Michael (links) en Patrick Roest.
Finale SVO-Cup met clinic van Peter Michael en Patrick Roest 10 uur geleden
Eduard Stigter aan het woord met op de voorgrond zijn maquette.
Zorgen blijven na informatieavond over windturbines 12 uur geleden