Afbeelding
Foto: pr

De Montfoortse Jaarmarkt in een nieuw jasje

Door: Sjoukje Dijkstra Algemeen

Sjoukje Dijkstra

Het is weer zover, hét moment waar naar uit wordt gekeken tijdens de soms ‘stille zomermaanden’: de Jaarmarkt staat voor de deur op 23 en 24 augustus. Dit jaar wordt van de Jaarmarkt echt een feestje gemaakt, compleet met Jaarmarkt Festival. Dankzij veel vrijwilligers en sponsoren kan er weer ouderwets genoten worden van 24 uur Montfoortse gezelligheid in het hart van de stad.

Op de Jaarmarkt zelf is het als vanouds: kijken, vergelijken en leuke dingen scoren. Winkeliers presenteren hun producten en aanbiedingen, maar ook de verenigingen zijn weer present om te laten zien wat er allemaal te doen is in gemeente Montfoort.

Tijdens het jaarmarktfestival is het 24 uur feest in de binnenstad van Montfoort.

Het festival start vrijdag 23 augustus om 19.00 uur met een optreden van Dyde op De Plaats. Dyde is de artiestennaam van de in Montfoort geboren en getogen Diede Vendrig die dit jaar landelijke bekendheid kreeg met optredens in de ochtendshow van Qmusic. Daarna zullen achtereenvolgens party DJ Marko, Berry Brinks en Jody Bernal het podium op De Plaats betreden.

De Plaats wordt op zaterdag 24 augustus van 10.00 tot 14.00 uur omgeturnd in een Kids- en familiefestival.

Het kinder- en familieprogramma start om 10.00 uur met glittertattoo, schmink, een kids DJ en lekker eten en drinken voor de kinderen.

Rond 10.15 uur start het kindertheater de Lachende Lama’s met de show ‘De Ontdekkingsreiziger’ voor kinderen van 5 tot 8 jaar.

Vanaf 11.00 uur geeft Mini Slagkracht van Sint Carolus een spetterend optreden en daarna kan iedereen meedoen met een muziekworkshop. Ook geeft Zangkids een optreden van de workshop die zij deze ochtend hebben gevolgd.

Rond 12.00 uur start de Montfoortse miniplaybackshow. De ochtend wordt afgesloten met een echte Montfoortse familiequiz met mooie prijzen.

Vanaf 14.00 uur zal de Montfoortse DJ Bonus het publiek meenemen in een muzikaal feest der herkenning.

Programma De Plaats

Vrijdag 23 augustus

19.00 uur:         Dyde

20.00 uur:         Party DJ Marko

21.30 uur:         Berry Brinks

22.00 uur:         Party DJ Marko

00.00 uur:         Jody Bernal

Zaterdag 24 augustus

10.15 uur:         Kindertheater de Lachende Lama’s

11.00 uur:         St. Carolus met optreden Mini Slagkragt, muziekworkshop en optreden Zangkids

12.00 uur:         Miniplaybackshow

13.00 uur:         Montfoortse familiequiz

14.00 uur:         DJ Bonus

16.00 uur:         Danny Kanters

17.00 uur:         DJ Bonus

18.00 uur:         Bas Vlieland

19.00 uur:         Einde jaarmarktfestival

Jaarmarkt Kidsfestival!

Meer info over bijvoorbeeld het opgeven voor de miniplaybackshow en/of zangkids vind je op de website
www.stam-tent.nl/jaarmarkt-kids-festival

De Lachende Lama's met de show 'De Ontdekkingsreiziger'
Jody Bernal
Dyde
Bas Vlieland
Afbeelding
Afbeelding
Deze week in Concordia 12 minuten geleden
Dr. ir. Arnold van Vliet en drie vrijwilligers van het Gemaal die de tentoonstelling realiseerden. V.l.n.r. Ingrid de Vries, Lyanne de Laat en Emmy van Harskamp (foto: Janet de Graas).
Opening BIG 5 van het Gemaal 2 uur geleden
Afbeelding
Twee minuten stilte, en verder niets 5 uur geleden
Foto: Judith met haar ouders.
Boer Hans bestaat 20 jaar en viert dit met Open Podium 8 uur geleden
Afbeelding
Tennis en Padel clinics bij Bergvliet 11 uur geleden
Afbeelding
Fiets- en wandeltocht vanuit Oudewater en Vlist groot succes gisteren
Afbeelding
Overbeek-Rijsbergen verslaan met een neuslengte de Combinatie Wouters 5 mei, 18:00
Afbeelding
PV Vlist is er klaar voor 5 mei, 15:00