De organisatie kan terugkijken op een uiterst geslaagde avond!
De organisatie kan terugkijken op een uiterst geslaagde avond! Foto: Wim de Boevere

Sing-In concert in Waarder t.b.v. ‘Dit Koningskind’ een groot succes

Algemeen

Op vrijdagavond 5 juli jl. organiseerden Dianne van Asselt en Judith Oskam een ‘Sing-In’ in de PKN Gereformeerde kerk Waarder. dit ‘Sing-In’-concert werd georganiseerd ter behoeve van ‘Dit Koningskind’.

Dit Koningskind zet zich ervoor in dat ieder mens de mogelijkheid heeft om zich te ontwikkelen en deel te nemen in alle verbanden van hun leven. In familie en gezin, in de kerk en op school en in de maatschappij. (www.ditkoningskind.nl) Dianna en Judith zijn beide vrijwilliger bij deze organisatie, en ook dit jaar zetten zij zich in om deelnemers een geweldige vakantie aan te bieden. Deze avond werden er ook ‘treffende’ persoonlijke woorden gesproken door deelnemers, die met vrijwilligers van Dit Koningskind met vakantie zijn geweest.

Het concert was een avond ‘vol’ met bekende-Christelijke muziek! Met o.a. ‘Laat ons samen één zijn (uit SELA), Lichtstad met uw paar’len poorten (uit ELB)’ en een mooi muzikaal intermezzo ‘Exodus’ (van N. Shemer) op orgel en trompet. Het toegestroomde publiek vond het prachtig!

Aan dit concert deden topmuzikanten mee zoals: Dianne van Asselt (orgel), Wilco van Esschoten (gitaar), Hanna van Lunteren (viool), Els Maarleveld (cajon), Marieke van Meijeren (piano), Judith Oskam (trompet) en Marjolein Oskam (dwarsfluit).

De organisatie kan terugkijken op een uiterst geslaagde avond!

Afbeelding
Halloween Haastrecht: spookachtige gezelligheid 3 uur geleden
Afbeelding
Zo om en nabij de tachtig 8 uur geleden
Afbeelding
Team 226 organiseert wandeltocht voor de Roparun 11 okt, 18:00
Afbeelding
Blijven dromen 11 okt, 12:00
Afbeelding
Huidkliniek Oudewater breidt haar behandelmogelijkheden uit 10 okt, 18:00
Afbeelding
West Stichtse Ruiters vierden 80-jarig bestaan met feestelijke jubileumdag 10 okt, 14:00
Afbeelding
Alzheimer Café regio Woerden 10 okt, 12:00
Afbeelding
Natuurlijke en mooie permanent make-up bij Didi! 9 okt, 20:00