
Gert den Houdijker blijft maar winnen, nu op Grevillers
AlgemeenAfgelopen zaterdag zouden de duiven van De Zwaluw uit Oudewater gelost worden in Pontoise op een afstand van ongeveer 380 km. Dat ging helaas niet door. De vlucht werd vanwege het slechte weer in Frankrijk en in België, uitgesteld naar1e Pinksterdag. Toen daalden de duiven neer in Oudewater.
Die zondag werden de duiven om 11.30 uur gelost in Grevillers op een afstand van ongeveer 260 km. Er moest zo lang gewacht worden, omdat de nevel eerst opgetrokken moest zijn. Later op de dag werden er ook nog onweersbuien verwacht en daar houden de duiven helemaal niet van. De duiven werden gelost bij een west-noordwestenwind.
De eerste duif van Gert arriveerde in Hekendorp om 3 minuten over half 2 en haalde daarmee een snelheid van ruim 83 km per uur. Goede tweede werd Gijsbert Broekhuizen uit Lopik.
Voor de volledigheid de algehele uitslag:
1e Gert den Houdijker
2e Gijsbert Broekhuizen
3e Combinatie Wouters
4e Houdijker en zoon
5e Overbeek-Rijsbergen
6e Cor van der Laar
7e W en R Groen
8e Chris Busscher
9e Dennis Pellegrom (1e in de B)
10e Koning Stekelenburg
11e Paul Satink
12e Andre Houdijk
13e Paul Houdijk
14e N.N.
15e John van Miltenburg
16e Ferry Arreman
17e Hans van Zuijlen
18e Hans van Alphen
19e Herman van Kats.















