Afbeelding

Mooie prestaties bij het steppen

Door: Margreet Nagtegaal Algemeen

Margreet Nagtegaal

Afgelopen weekend deed Oudewaterse Nicolette Steegeling-Bakvis mee met de Eurocup Footbike in Losser en Oldenzaal. Er werden verschillende wedstrijden gestept. Nicolette werd tweemaal tweede bij de Ultra Veteranen en met het Stepteam wisten ze een derde plaats te bereiken. Een mooi resultaat!

De Eurocup Footbike in Losser en Oldenzaal werd georganiseerd door de Stepbond met deelnemers uit Nederland, België, Duitsland, Polen, Zweden, Oostenrijk en Tsjechië. Er stonden verschillende afstanden en wedstrijden gepland gedurende het weekend. Nicolette deed zaterdag mee de wedstrijd sprint van 500 meter. Er werd gereden op een kletsnatte skeelerbaan in Losser. Na een spannende wedstrijd wist Nicolette Steegeling de tweede plaats te bereiken bij de Ultra veteranen.

In de middag was er Team Time trail met acht ronden. Dit was een wedstrijd waar men met drie steppers bij elkaar moet zien te blijven. De tijd van de derde stepper telt. Nicolette reed mee in het Stepteam Twente en behaalde een derde plaats bij de vrouwenteams. Ze reden een mooie tijd van 9.10, dat is gemiddeld 22 km per uur.

Op zondag stond de Long Race op het programma. Dat betekende zeventien rondjes van 2,3 km op het parcours van OWC in Oldenzaal. Samen is dat bijna 40 km op een zwaar parcours met een aardige klim. Alle deelnemers startten tegelijk. Onder de deelnemers zaten ook wereldkampioenen bij de mannen en vrouwen. Het was een zware wedstrijd vertelt Nicolette. “Maar ik wist mijn tempo elke ronde goed vast te houden.” Het resulteerde opnieuw in een tweede plaats bij de Ultra Veteranen.

Petra
Opening Coachpraktijk voor moeders 2 uur geleden
Makersdrang.
T in ‘t Atelier kijkt naar binnen 5 uur geleden
Er werd gekeken, gewezen, bediscussieerd.
Van bedrijventerrein naar woonwijk 8 uur geleden
Gemma gaat 50 kilometer langs de Nederlandse kust wandelen om geld op te halen voor de Hartstichting.
Gemma zet zich in voor betere herkenning van hartklachten bij vrouwen 10 uur geleden
'Op verhaal komen' tijdens diner in de soos.
‘Op verhaal komen’ tijdens diner in de soos. gisteren
Praisedienst in Haastrecht.
Praisedienst in Gereformeerde Kerk Haastrecht 2 okt, 18:00
Afbeelding
EnergieCafé Oudewater vraagt om aan te schuiven 2 okt, 15:00
Thérèse en Gerlinda voor de ingang van de Hobbitstee en de Graaf Jan
Tweedehands kleding krijgt nieuw leven op gezamenlijke kledingmarkt 2 okt, 13:00