Deze tien bomen (elzen en essen)worden volgende week omgezaagd.
Deze tien bomen (elzen en essen)worden volgende week omgezaagd.

Bomen aan de Bokkenkade

Algemeen

Otto Beaujon

Het waterschap gaat een tiental grote bomen kappen op de Bokkenkade in Oudewater. De afgelopen winter zijn er lekkages in de dijk vastgesteld ter hoogte van de voetbalvelden. Die lekkages worden veroorzaakt door de wortels van de bomen die de oude beschoeiing wegdrukken.

Na de kap zal ook de oude beschoeiing hersteld en waar nodig vervangen worden. Bij die gelegenheid zullen ook de wortelpartijen van de omgezaagde bomen verwijderd worden.

De kap gebeurt in overleg met de gemeente Oudewater; er heeft een flora- en faunacheck plaatsgevonden. De werkzaamheden vinden plaats van maandag 11 maart tot en met vrijdag 15 maart en worden uitgevoerd door aannemer Kromwijk uit Woerden. Het wandelpad is tijdens de werkzaamheden niet toegankelijk.

De weggedrukte beschoeiing ter plaatse.
Afbeelding
Klaverjasavond 9 uur geleden
Foto: Een zelfportret met het kenmerkende ijsvogeltje en camera erin verwerkt.
Wie oh die: Hans van den Hoven 11 uur geleden
Afbeelding
Wandel mee en ga fit de zomer door 17 uur geleden
Afbeelding
Herdenken 10 mei, 10:00
Afbeelding
Als het golft dan golft het goed. Niet te stuiten, niet te sturen 9 mei, 18:00
Afbeelding
Informatiebijeenkomsten over energieopslag: ‘zien is geloven’ 9 mei, 15:00
Afbeelding
Linschotense scout Kylian beleeft bijzondere Dodenherdenking op de Dam 9 mei, 14:00
Vervangend beheerder Debbie Splinter bij een klok met Cupido en Venus.
Dag van het Kasteel in Museum Paulina Bisdom van Vliet 9 mei, 10:00