Tea Tiemersma werd vrijdag uitgebreid in het zonnetje gezet.
Tea Tiemersma werd vrijdag uitgebreid in het zonnetje gezet.

Tea Tiemersma, al 25 jaar vrijwilliger bij de Kledingbeurs Montfoort

Door: Sjoukje Dijkstra Algemeen

In Montfoort was afgelopen weekend het weer tijd voor de jaarlijkse kledingbeurs. Voor de tweede keer werden er niet alleen kinderkledingstukken, maar ook volwassen kleding aangeboden. De kledingbeurs is een geliefd evenement en trekt jaarlijks tientallen mensen die op zoek zijn naar koopjes en unieke stukken voor hun garderobe.

Een van de drijvende krachten achter het succes van de kledingbeurs is vrijwilliger Tea Tiemersma, die al maar liefst 25 jaar betrokken is bij dit evenement. Ze doet dit werk met veel plezier en werd onlangs extra in het zonnetje gezet bij het inleveren van kleding. Zo werd ze beloond met een flinke bos bloemen. Tea Tiemersma, die de bloemen glunderend aannam, vertelde waarom ze het al zo lang volhoudt en wat het evenement voor haar zo bijzonder maakt.

“Voor mij draait het allemaal om het contact met de mensen,” zegt Tea Tiemersma. “Ik geniet ervan om mensen te ontmoeten, ze te helpen bij het inleveren van hun kleding, en te zien hoe blij ze zijn als ze iets moois vinden tijdens de beurs. Het is echt een gemeenschapsgebeurtenis, en ik voel me bevoorrecht om deel uit te maken van dit evenement.”

80 bergen kleding

De kledingbeurs begint met het inleveren van kleding op vrijdag. Zo’n tachtig mensen kwamen hun kleding inleveren om te verkopen, wat aantoont hoe populair en gewaardeerd dit initiatief is in Montfoort. Vervolgens vond op zaterdag de eigenlijke beurs plaats, waar bezoekers kunnen snuffelen tussen de vele kledingstukken en accessoires die te koop worden aangeboden. Door de organisatie werd benadrukt hoe belangrijk de vrijwilligers, zoals Tea, voor ze zijn. “We hebben nu ook meer vrijwilligers binnengehaald, mede dankzij aandacht in de krant.” Bovendien kreeg de organisatie eerder al kledingrekken gedoneerd, waar ze erg blij mee zijn. “Dit maakt het ons zoveel gemakkelijker om de kleding te verkopen.”

Populaire kleding

De kledingbeurs is altijd een groot succes geweest, en dit jaar was geen uitzondering. De meeste mensen hadden geluk en vonden precies wat ze zochten. Toch merkte de organisatie op dat de volwassen kledingcategorie nog wat groeiende is. Dit is begrijpelijk, gezien het pas de tweede keer was dat volwassen kleding aan het assortiment werd toegevoegd.

De maten 146 en 152 waren zoals altijd bijzonder populair, weet de organisatie. Dit soort inzichten helpt de organisatie om zich in de toekomst beter voor te bereiden en ervoor te zorgen dat het aanbod aan de verwachtingen van de bezoekers voldoet.

Amandus en Erry de Koning
Amandus en Erry De Koning vieren hun diamanten huwelijk 1 uur geleden
Afbeelding
Zondagavond op de Hollandse IJssel 19 uur geleden
Op zaterdag 30 maart 2024 is Greenspot Oudewater aan de slag gegaan op het plantsoen op de hoek van de Lijnbaan en de Kabelslag.
Greenspot Lijnbaan/Kabelslag gisteren
Afbeelding
Nieuw in Oudewater: eerste Kofferbak Sale 4 jul, 20:00
Heren 2
VCH kijkt terug op succesvol seizoen en vooruit naar nieuwe competitie 4 jul, 18:00
De invalidenparkeerplaats achter De Klepper ziet er prachtig uit …, maar is volgens ervaringsdeskundigen verre van praktisch.
Invalidenparkeerplaatsen zijn belangrijker dan het misschien lijkt 4 jul, 15:00
Afbeelding
De huisarts verhuist gewoon mee 4 jul, 14:00
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 4 jul, 12:00