Stuiver duiken op maandag.
Stuiver duiken op maandag. Foto: Melissa Overbeek

Zwem4daagse Oudewater bijzonder geslaagd

Door: Aad Kuiper Algemeen

Op de dinsdagavond 20 juni werd de zwem4daagse in Oudewater in verband met het weer afgelast, maar … dit werd ruimschoots goedgemaakt door het plezier dat de (honderden?) deelnemers er de overige drie dagen aan beleefden, want het was meer dan alleen een aantal baantjes zwemmen; veel meer! OZV had het, samen met een aantal andere partijen, goed geregeld!

Op maandag, woensdag en donderdag werden door alle vooral jeugdige deelnemers, aangevuld met een behoorlijk aantal (over)enthousiaste oudere zwemliefhebbers de afgesproken tien baantjes gezwommen waarna een stempel werd verkregen. En op donderdag dus: een medaille! Maar er was meer, veel meer.

Iedere avond op het veld een uitdagend springkussen, maar ook pannenkoeken en wafels.
Op maandag een swingende drumband om alvast in de sfeer van het zomercarnaval te komen, én stuiver duiken.
Op woensdag drakenboten in het zwembad - hoe verzin je zoiets? - de jeugdbrandweer én de scouting; je kunt je nauwelijks een voorstelling maken van zo’n spektakel.
Op de donderdag, alweer de laatste dag van de zwem4daagse, met behulp van een kraan van Jan van Dam het spijkerbroekhangen dat voor veel hilariteit zorgde.

Kortom OZV had het, in samenwerking met o.a. Carnavalsvereniging De Blauwbaadjes en de Old Water Dragons, goed geregeld; heel goed!

Iedere avond op het veld een uitdagend springkussen.
Drakenboten in het zwembad.
Spijkerbroekhangen aan de kraan van Jan van Dam.
Kinderen nemen het op tegen de Old Water Dragons.
Atelier Natuurschatten met kopers.
Koopjesmarkt in Haastrecht 37 minuten geleden
Roekoe
PV De Zwaluw 1 uur geleden
Hoepelen
Geen zomercarnaval maar tropisch carnaval 3 uur geleden
De meiden van VVL MO17, meiden onder zeventien, lopen er weer helemaal tiptop bij.
VVL MO17 straalt in nieuwe outfit 5 uur geleden
Teddy de Voogt met haar pony Centannial Lorenzo
West Stichtse Ruiters boeken goede resultaten op regiokampioenschappen 6 uur geleden
Volle kades, veel gezelligheid.
IJsselweekend beleeft memorabele lustrumeditie 7 uur geleden
Burgemeester Beenakker overhandigt Anneke Teeuwen het eerste exemplaar van de Meldkaart
Meldkaart Buitengebied in de gemeente Krimpenerwaard gisteren
Presentatie bestuursakkoord.
Presentatie Bestuursakkoord 2026 -2030 gemeente Krimpenerwaard 22 jun, 12:00