Afbeelding
Foto: pr

Hoe geef je vorm aan je afscheid

Door: Ben Overbeek Algemeen

Op vrijdagochtend 20 januari organiseert Inloophuis ‘Leven met kanker’ te Woerden een bijeenkomst over het thema: ‘Hoe geef je vorm aan je afscheid?’. Gastspreker is de in Woerden woonachtige Baaike Brand, gediplomeerd stervensbegeleider, ritueelbegeleider en deskundige op het gebied van nabestaan en rouwen.

Hoewel niemand uitkijkt naar het definitieve afscheid, komt dit moment voor sommigen sneller dan gehoopt of verwacht. Zelf vormgeven aan je afscheid kan je helpen bij het omgaan met dit naderende moment. Wellicht wil je de mensen die jou na staan nog iets meegeven, zijn er woorden die gesproken of muziekstukken die gehoord mogen worden, zijn er rituelen die jou bijzonder aanspreken, is er een symbool dat staat voor jouw leven. De tastbare herinnering die hierdoor ontstaat kan jouw dierbaren helpen op weg naar rouwen. Baaike vertelt graag over alle mogelijkheden.

Deze bijeenkomst vindt plaats in Inloophuis ‘Leven met kanker’ aan de Wilhelminaweg 12 te Woerden. Vanaf 09.30 uur is iedereen welkom. Het programma begint om 10.00 uur en duurt tot uiterlijk 12.00 uur.

Je bent van harte welkom en aanmelden vooraf stellen we erg op prijs. Dit kan per telefoon 0614004496, per email info@inloophuislevenmetkanker.nl of in het Inloophuis, openingstijden zie de website www.inloophuislevenmetkanker.nl. Aan het bijwonen van deze informatiebijeenkomst zijn geen kosten verbonden.

Burgemeester Beenakker overhandigt Anneke Teeuwen het eerste exemplaar van de Meldkaart
Meldkaart Buitengebied in de gemeente Krimpenerwaard 12 uur geleden
Presentatie bestuursakkoord.
Presentatie Bestuursakkoord 2026 -2030 gemeente Krimpenerwaard 15 uur geleden
Afbeelding
Na de verkiezingen begint de werkelijkheid 21 jun, 18:00
Anderhalf jaar geleden werd een iep langs de Oost-IJsselkade in Oudewater door de bliksem getroffen
De iep 21 jun, 10:00
Afbeelding
Montfoort bereidt zich voor op mogelijke spoednoodopvang vluchtelingen 20 jun, 20:00
Tijdens de pauze werd het aardewerk dat Iris mee had genomen uitgebreid bekeken.
Archeologen zien nieuwe aanwijzingen bij De Bleek 20 jun, 18:00
Op 11 juni opent de expositie Wise Women in de Heksenwaag.
Wise women in Museum de Heksenwaag 20 jun, 15:00
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 20 jun, 12:00