
Opbrengst concert Martin Mans Formation
AlgemeenOp woensdag 14 december was er in de Grote Kerk in Oudewater een concert met The Martin Mans Formation o.l.v. dirigent Martin Mans. Er waren een kleine tweehonderd belangstellenden op af gekomen. De opbrengst van dit concert was geheel bestemd voor stichting Support Casper, een artsenteam dat onderzoek verricht naar hoopvolle behandeling van Alvleesklierkanker. De opbrengst van het kerstconcert is totaal 2.816 euro.
De organisatie van het kerstconcert, die lag bij zanger en secretaris Hugo Broekhuizen, is buitengewoon tevreden met deze mooie opbrengst. Het mannen ensemble dat bestaat uit zeventien geoefende zangers verzorgde samen met fluitiste Lydia van Mourik en Mark Brandwijk op orgel en vleugel een fantastisch mooi concert. Er werd op hoog muzikaal niveau gemusiceerd. Indrukwekkend waren naast de bijzondere optredens van de Martin Mans Formation zelf, die van alles uit de kast haalde met veel mooie solo’s, ook de optredens van de fluitiste en organist/ pianist. Mark Brandwijk maakte veel indruk door zijn virtuoze spel op orgel en piano.
De kerk was goed gevuld en een collecte aan het eind vulde het bedrag nog aan met 750 euro. Dat maakte een totaal van ruim 2.800 euro. Stichting Support Casper is erg blij en dankbaar met dit mooie resultaat.
Voor 12 december 2023 staat een nieuw concert gepland. Sowieso zijn daar Lydia van Mourik en Mark Brandwijk aanwezig en natuurlijk TMMF maar wellicht ook nog wat extra musici.
Margreet Nagtegaal








