Afbeelding
pr

Vijftig jaar getrouwd

Door: Hester van der Vlist Algemeen

Een zonnige dag met een gouden randje bij familie Van der Voet, een familie die zich inzet ten behoeve van de Haastrechtse leefgemeenschap. Woensdag 23 maart was het feest in de tuin aan de Haastrechtse Boezem. Harry & Jeanne van der Voet vierden dat zij sinds 23 maart 1972 als echtpaar door het leven gaan. Christel Prins van De Stamtafel zorgde voor een veelzijdige lunch.

Net als vijftig jaar geleden was het een zonnige dag waarop zij zichtbaar genoten van de aanwezigheid van familie en vrienden en hun vier kleindochters in het bijzonder.

Vanaf 1970 bestuurde Harry Administratiekantoor Van der Voet B.V. en Van der Voet Assurantiën B.V. Nog steeds vervult Harry de rol van penningmeester bij talloze initiatieven in Haastrecht. Zoals bij het Van den Akkerfonds, de stichting die als doel heeft: het stimuleren van activiteiten door verenigingen, stichtingen of andere instellingen van culturele, sportieve of maatschappelijke aard ten behoeve van de Haastrechtse leefgemeenschap.

Harry zorgt voor de financiële vraagstukken, Jeanne is voor de uitvoerende kant. Ze staat regelmatig, net als andere vrijwilligers, met haar kaplaarzen te schoffelen in het Haastrecht Bos, Overtuin Bisdom Van Vliet.

Afbeelding
Marc en Frank Gerards zullen niet snel opgeven: "Dat is geen optie"
Boeren uit Montfoort laten van zich horen 9 uur geleden
Afbeelding
Zaterdagmiddagconcert Grote Kerk 14 uur geleden
Afbeelding
Vijftigste Montfoort Open belooft een feestweek vol toptennis en gezelligheid 19 uur geleden
Afbeelding
Koffie en rondleidingen in Grote Kerk 6 aug, 18:00
Afbeelding
Uitnodiging herdenking Oudewaterse Moord 6 aug, 16:00
Roberto.
Muziek op de Markt gaat laatste week in 6 aug, 10:00
Afbeelding
PJGU Truck en tractorpulling evenement Montfoort 5 aug, 18:00
Afbeelding
Kinderen schrijven krantenartikelen voor BiebFabriek 5 aug, 15:00