Het Kintaiko wedstrijdteam.
Het Kintaiko wedstrijdteam. pr

Damien van Dam uit Linschoten wordt tweevoudige Nederlands Kampioen jiujitsu

Algemeen

Na twee jaar afwezigheid werd op zondag 20 februari in Dordrecht weer een NK-jiujitsu en een nationaal jeugdtoernooi voor jeugd onder de 14 jaar georganiseerd. Damien van Dam (15) uit Linschoten uitkomend voor Kintaiko Woerden won goud in de categorie fighting onder 18 jaar -66 kg. Samen met duopartner Luca Ruijs won hij nogmaals goud in de categorie duo men onder 18.

Naast Damien kwamen ook andere teamgenoten van het Kintaiko wedstrijdteam in actie voor de Nederlands Kampioenschappen. In dezelfde categorie fighting onder 18 jaar -66 kg behaalde teamgenoot Timo Kuus een zilveren medaille. In de categorie duo mixed onder 18 jaar behaalde Timo samen met zijn zus Joelle ook zilver.

In de categorie fighting onder 16 -55 kg behaalde Senna Groeneveld brons.

Ook in de categorie fighting onder 14 jaar lukte het Kintaiko om medailles binnen te slepen. Kai van den Berg (-30 kg) en Roman Sadiqi (-42 kg) behaalden zilver en Vasilije Radovanovic (+66 kg) behaalde goud. Duokoppel Roman Sadiqi en Dobromir Schöngart behaalden helaas net geen podiumplek.

In totaal werden er door Kintaiko Woerden maar liefst negen medailles behaald en de club eindigde daarmee op een vijfde plek in het clubklassement.

Kolibrievlinder.
Help onze bestuivers de seizoenen door 17 uur geleden
Afbeelding
Foutje, bedankt 22 uur geleden
Afbeelding
Jeugd herovert klooster met lasergame-avond 16 mei, 18:00
Afbeelding
Moederdagconcert met Bach Collegium Wassenaar 16 mei, 15:00
Afbeelding
Sfeervolle 4 mei op Jozefschool 16 mei, 12:00
Afbeelding
Moet dit even kwijt 16 mei, 09:00
Afbeelding
Open huis bij de touwbaan 15 mei, 20:00
Afbeelding
Muziekhuis & The Sound festival 15 mei, 18:00