
Bewoners De Wulverhorst mochten uitpakken tijdens Kerstmarkt
AlgemeenAlweer voor de tweede keer kon de jaarlijkse Kerstmarkt voor bewoners en medewerkers van woonzorgcentrum De Wulverhorst niet doorgaan (reden bekend). Maar dankzij veel inwoners van Oudewater, is er toch een alternatief bedacht, liet een trotse Joyce Jacobs ons weten.
In normale tijden wordt aan het einde van het jaar een kerstmarkt voor bewoners en medewerkers georganiseerd. Ondernemers uit Oudewater stallen hun mooie waar uit. Bewoners kunnen spulletjes uitzoeken voor de kerst en medewerkers mogen op de markt hun eigen kerstpakket samenstellen. Medewerkers krijgen dit jaar bonnen om de winkels te besteden, voor bewoners is een alternatief bedacht.
Kerstig
In een mooie gevulde tuinzaal van het woonzorgcentrum was een tiental bewoners - keurig op afstand natuurlijk - bijeengekomen. De lichtjes in de kerstboom brandden en buiten zette de schemering in. Het voelde al echt een beetje als kerst terwijl melkveehouders Rick en Judith de Vor uit Snelrewaard dampende koppen warme chocomel mét slagroom uitdeelden. Dit mede vanwege het 150-jarig bestaan van Friesland Campina. Een aantal winkeliers uit de binnenstad, waaronder Hocus Pocus en De Wereldwinkel, had een goedgevulde goodiebag samengesteld voor de bewoners. “Het is fijn om op deze manier toch wat te kunnen doen”, vertelde Remon van Breukelen van Hocus Pocus tevreden.
Fotoboek
Ook het bestuur van De Wulverhorst had een kerstattentie voor de bewoners. Samen met sponsoren hebben ze een fotoboek gemaakt van de grote feestweek waarmee in oktober het vijftigjarig bestaan van het woonzorgcentrum werd gevierd. Voor alle bewoners een eigen exemplaar! “We vinden dat we de mooie herinneringen goed levend moeten houden, want anders gaan we heel snel over op de waan van de dag”, aldus Joyce.
Ellen van Leeuwen







