Kampioenschappen postduivenvereniging De Zwaluw (vervolg)

  1. Onaangewezen: eerste duif telt
    Aangewezen: eerste duif van de bovenste twee telt

  2. Overnachtfond (700-1050 km)
  3. Onaangewezen        
    1. W en R Groen        
    2. Arno Borst        
    3. Gerrit Tuls        
    4. Herman van Kats        
    5. Hans van Zuijlen
  4. Aangewezen        
    1.W en R Groen        
    2. Hans van Zuijlen        
    3. Arno Borst        
    4. Herman van Kats        
    5. Gerrit Tuls        
    Duifkampioenschap        
    1. W en R Groen        
    2. Arno Borst        
    3. Gerrit Tuls        
    4. Arno Borst        
    5. Hans van Zuijlen  

  5. Jonge duiven Vitesse (60-300 km)
  6. Onaangewezen        
  7. 1. Gert den Houdijker        
  8. 2. Cees Spelt        
  9. 3. Combinatie Wouters        
  10. 4. Overbeek-Rijsbergen        
  11. 5. Houdijker en zoon        
  12. 6. W en R Groen        
  13. Aangewezen        
  14. 1. Gert den Houdijker        
  15. 2. Cees Spelt        
  16. 3. Overbeek Rijsbergen        
  17. 4. Combinatie Wouters        
  18. 5. Cor van der Laar        
  19. 6. Hans van Zuijlen        
  20. Duifkampioenschap        
  21. 1. Gert den Houdijker        
  22. 2. Cees Spelt        
  23. 3. Overbeek-Rijsbergen        
  24. 4. Cees Spelt        
  25. 5. Overbeek-Rijsbergen

  26. Jonge duiven Midfond (300-500 km)
  27. Onaangewezen        
    1. Gert den Houdijker        
    2. Combinatie Wouters        
    3. Houdijker en zoon        
    4. Overbeek-Rijsbergen        
    5. Cees Spelt        
    6. W en R Groen        
    Aangewezen        
    1. Gert den Houdijker        
    2. Paul Houdijk        
    3. Cees Spelt        
    4. Cor van der Laar        
    5. W en R Groen        
    6. Overbeek-Rijsbergen        
    Duifkampioenschap        
    1.Houdijker en zoon        
    2. Gert den Houdijker        
    3. Gert den Houdijker        
    4. Gert den Houdijker        
    5. Combinatie Wouters

  28. Jonge duiven totaal
  29. Onaangewezen        
    1. Gert den Houdijker        
    2. Combinatie Wouters        
    3. Cees Spelt        
    4. Overbeek-Rijsbergen        
    5. Houdijker en zoon        
    6. W en R Groen        
    7. De Koning Stekelenburg        
    8. Paul Houdijk        
    9. Andre Houdijk        
    10. Nico Kool        
    Aangewezen        
    1. Gert den Houdijker        
    2. Cees Spelt        
    3. Overbeek-Rijsbergen        
    4. Combinatie Wouters        
    5. Paul Houdijk        
    6. Cor van der Laar        
    7. W en R Groen        
    8. Hans van Zuijlen        
    9. Houdijker en zoon.        
    10 Gijsbert Broekhuizen        
    Duifkampioenschap        
    1. Gert den Houdijker        
    2. Gert den Houdijker        
    3. Gert den Houdijker        
    4. Overbeek-Rijsbergen        
    5. Gert den Houdijker        
         
Volgende week deel 3.
Alle eindstanden zijn terug te lezen op de website van p.v. de Zwaluw: pvdezwaluw.nl

Meer berichten