Afbeelding
Emmy van Harskamp

Adopteer een gedicht

Algemeen

Tot en met zondag 3 oktober kun je de gedichten van 23 regionale dichters die zich lieten inspireren door wolken, water en weilanden nog lezen aan de Hoogstraat in Haastrecht.
Na 3 oktober worden hierbij een aantal kunstenaars uitgenodigd om een gedicht te ‘adopteren’ en te verbeelden in een kunstwerk.

In het voorjaar van 2022 keren de gedichten samen met de kunstwerken terug in een tentoonstelling, georganiseerd door de Krimpener Kunstwaard.

Kunstenaars die interesse hebben om een kunstwerk bij een gedicht van de route te gaan maken kunnen contact opnemen met 06-28804038.

Poëzieposters nu ook als ansicht

De gedichtenroute in Haastrecht is al door veel wandelaars en poëzieminnend publiek bezocht. Op veler bezoek is er nu ook de mogelijkheid om na te genieten of iemand een mooi kaartje te sturen. De posters zijn namelijk uitgebracht als ansichtkaarten. Het pakket van 23 stuks in een doosje is te koop voor 15 euro.

Wil je een pakketje of wil je iemand een bijzonder cadeau doen? Stuur een mail naar info@dotterdesign.nl of bel 06-28804038.

Foto’s van Hans van den Hoven.
Knopenbad trapt 65-jarig jubileum af: drukte bij zonnige opening 2 uur geleden
Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd 5 uur geleden
Afbeelding
Stoelendans 8 uur geleden
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 21 uur geleden
Vanaf links: Michel van den Hadelkamp, Joost van Vliet, Marja Knotters, 
Jozef Wilmot Klink en Ben Pannekoek.
BMM Band woensdag 13 mei (avond voor Hemelvaart) weer in St Joseph in Montfoort! 23 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 7 mei, 12:00
Afbeelding
Alzheimer Café Oudewater 7 mei, 09:00
Afbeelding
Deze week in Concordia 6 mei, 20:00