Afbeelding
pr

Proefrit ‘Tour de Tapas Krimpenerwaard’

Door: Ben Overbeek Algemeen

Steeds meer komen de lokale producten onder de aandacht en dat is een goede zaak. Niet alleen voor de lokale economie maar ook voor je eigen gezondheid én zeker als je op de fiets stapt om deze zelf bij elkaar te gaan fietsen. En niets leukers dan om met elkaar te fietsen en lekker te gaan proeven bij verschillende boeren en andere voedselmakers in de polder. Daarom organiseert Fietsen voor m’n eten www.fietsenvoormijneten.nl/Krimpenerwaard op zaterdag 2 en 9 oktober een drietal proefritten ‘Tour de Tapas Krimpenerwaard.

De eerste aftrap is op 2 oktober met als vertrekpunt Lekkerkerk voor een tocht van zo’n 35 km. Op zaterdag 9 oktober gaan we van start bij De Oude Apotheek tevens TIP in Schoonhoven voor een tocht van 25 km en aan de andere kant in de polder met als vertrekpunt GOUDasfalt.

Om 10.00 uur gaan we op stap langs tuinen, boerderijen, stalletjes, mooie plekjes en fraaie doorsteekjes en we sluiten af met een drankje en proeverijtje bij het vertrekpunt. Laat je verrassen! Rond 17.00 uur is er een afsluitend drankje met polderlekkers. Kosten: e 29,50 voor de hele dag inclusief proeverijen, begeleiding en lunch.

Zelf meenemen: Een bankpas en voldoende kleingeld voor inkopen onderweg bij boeren, stalletjes en streekproducten winkeltjes. Een stevige fiets met fietstas(sen) en/of fietsmand. Zo mogelijk fietskoeltas. Heb je geen fiets tot je beschikking? Dan kan deze ook gehuurd worden of vraag bij je eigen accommodatie als je deze streek als toerist bezoekt. Regenkleding indien regen voorspeld. Aanmelden via de website www.fietsenvoormijneten.nl/Krimpenerwaard of bel naar 06-25524787.

Afbeelding
Burgemeester Beenakker overhandigt Anneke Teeuwen het eerste exemplaar van de Meldkaart
Meldkaart Buitengebied in de gemeente Krimpenerwaard 9 uur geleden
Presentatie bestuursakkoord.
Presentatie Bestuursakkoord 2026 -2030 gemeente Krimpenerwaard 12 uur geleden
Afbeelding
Na de verkiezingen begint de werkelijkheid 21 jun, 18:00
Anderhalf jaar geleden werd een iep langs de Oost-IJsselkade in Oudewater door de bliksem getroffen
De iep 21 jun, 10:00
Afbeelding
Montfoort bereidt zich voor op mogelijke spoednoodopvang vluchtelingen 20 jun, 20:00
Tijdens de pauze werd het aardewerk dat Iris mee had genomen uitgebreid bekeken.
Archeologen zien nieuwe aanwijzingen bij De Bleek 20 jun, 18:00
Op 11 juni opent de expositie Wise Women in de Heksenwaag.
Wise women in Museum de Heksenwaag 20 jun, 15:00
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 20 jun, 12:00