Afbeelding

Kerkdienst beetje anders

Door: Ben Overbeek Algemeen

Vanuit de Protestantse Gemeente Oudewater organiseert een aantal enthousiaste mensen een paar keer per jaar een 'kerkdienst beetje anders'. Dit is precies zoals de naam zegt: de vertrouwde viering maar dan even anders. Helaas, door het coronavirus, konden veel van hun plannen vorig en dit jaar niet doorgaan, omdat het voor sommige ideeën echt fijn is om dit met elkaar in de kerk te kunnen beleven.

Zondag 18 april om 09.30 is de YouTube dienst 'Maakt geloven gelukkig?' vanuit de Ontmoetingskerk Oudewater live of later te volgen via www.kerkdienstgemist.nl
Dominee Burger zal ons meenemen met deze vraag en met ons op zoek gaan of geloven ons gelukkig maakt.

Voor de viering van aanstaande zondag zijn de coronaregels geen enkele beperking. Deze viering kun je juist heel goed vanuit huis volgen. Live of op een moment dat het je beter past. Zeker nu er sinds kort een nieuwe kerk tv-installatie is geïnstalleerd. Hierdoor is er een hogere beeldkwaliteit (full HD) en kun je kijken in breedbeeld. Het beamerteam zet zich iedere zondag in om de dienst zo mooi/goed mogelijk in beeld te brengen. Hierin komt alle muziek vanuit YouTube. Deze is divers en eigentijds. Niet alleen muziek gebruiken we van YouTube ook passende filmpjes.

Zin in een kerkdienst beetje anders? Je bent van harte welkom!

Afbeelding
De IJsselbode is met spoed opzoek naar bezorger voor Montfoort 12 uur geleden
Twan steeplebalk gemaakt door fotootjes.sterrehoutzager
Goudena wint zilver & brons 13 uur geleden
Afbeelding
Mirakel Oudewater viert tien jarig bestaan 14 uur geleden
Bert de Groot en Hans van Dam.
Goejanverwellesluis Hekendorp officieel geopend 16 uur geleden
Burendag
Hekendorp verbindt 17 uur geleden
De burgemeester en de commissaris van de Koning openen officieel het nieuwe gemeentehuis.
Commissaris van de Koning opent nieuwe gemeentehuis Krimpenerwaard 20 uur geleden
Peter Michael (links) en Patrick Roest.
Finale SVO-Cup met clinic van Peter Michael en Patrick Roest 21 uur geleden
Eduard Stigter aan het woord met op de voorgrond zijn maquette.
Zorgen blijven na informatieavond over windturbines 22 uur geleden