
Taizéviering in Linschoten
AlgemeenZondagavond 25 oktober wordt vanaf 19.30 uur in 't Kruispunt aan de Nieuwe Zandweg in Linschoten weer een Oecumenisch Avondgebed in de stijl van Taizé gehouden. Dit avondgebed wordt gekenmerkt door Bijbellezing, gebed en stilte.
De viering is voorbereid door de Oecumenische Werkgroep Linschoten samen met Rianne van der Nagel- Meter, predikant van de Protestantse Gemeente te Linschoten en Gerard Vendrig, lid van de Pastoraatsgroep van de Katholieke Geloofsgemeenschap Montfoort/Linschoten.
In verband met de beperkende maatregelen wordt er deze keer niet gezongen, maar luisteren we naar bekende en minder bekende liederen uit Taizé.
Het aantal bezoekers aan de viering is beperkt tot dertig mensen.
Aanmelding vooraf is noodzakelijk via welkom@kruispuntlinschoten.nl.
Bezoekers wordt gevraagd bij binnenkomst en verlaten van de kerk een mondkapje te dragen. Het mondkapje mag af als u plaats hebt genomen.
Van harte welkom om samen de sfeer en verstilling van Taizé te ervaren.







