Afbeelding

Oefening Baart Talent in Driebruggen

Door: Aangeleverd Algemeen

Een tweede repetitie vol enthousiasme bij de OBT-repetitie van muziekvereniging OBK Driebruggen

Op donderdag 17 september jl. heeft het ‘Oefening Baart Talent’-orkest o.l.v. Luìs Bernardo met veel enthousiasme het muziekstuk ‘Playing Together, So Much Better!’ ingestudeerd. Een aantal leden van het orkest van OBK Driebruggen hebben als buddy de deelnemers begeleid in het bespelen van hun instrumenten.

Ze hielpen o.a. bij de uitleg over de vingerzetting voor saxofoon en trompet, en over het spelen van de bariton. Ook werd er aandacht besteed aan de trombone, die op een geheel andere manier wordt bespeeld.

Er werd gelachen en geconcentreerd geoefend, terwijl iedereen zijn best deed om de juiste noten te raken. De klanken vulden de ruimte met een levendige energie die iedereen motiveerde om door te gaan. De ervaren muzikanten deelden hun passie en kennis met de nieuwe deelnemers, wat leidde tot een warme en inspirerende sfeer. Het was prachtig om te zien hoe muziek mensen samenbracht, ongeacht hun niveau of ervaring.

Daarnaast waren er enkele nieuwsgierige toeschouwers aanwezig om te zien hoe we samen muziek maakten.

Ben jij ook enthousiast en wil je een keer komen kijken? Voel je vrij om ons te bezoeken tijdens een repetitie in de grote ‘Arie van Zwieten’-zaal van Custwijc, Laageind 1, van 19.00 tot 19.45 uur.

Het was een waar feest om deze avond met zo’n geweldige groep muziek te maken! En zet alvast donderdag 12 november in de agenda. Want dan sluiten we af met een concertje om te laten zien wat we in tien weken voor elkaar hebben gekregen. Dit project is o.a. mede mogelijk gemaakt door Ons Fonds Bodegraven-Reeuwijk.

www.obkdriebruggen.com

Afbeelding
80 jaar ‘Samen op Weg’ 43 minuten geleden
Afbeelding
Oefening Baart Talent in Driebruggen 2 uur geleden
Veel belangstelling langs de rand van het zwembad tijdens de feestelijke diplomazwemavond.
Knopenbad sluit jubileumseizoen af met ruim 77.000 bezoekers 15 uur geleden
Truckrun 2026 zorgt voor veel blije gezichten
Truckrun 2026 zorgt voor veel blije gezichten 17 uur geleden
Afbeelding
Sofie van de Waart zet De Schakels op de kaart 20 uur geleden
Richard en Ingrid in het zonnetje.
Proost op 25 jaar Richard Proost Sport 22 uur geleden
Christina en Pedro (rechts) zijn blij met de cheque.
Cheque van 1000 euro voor De Steenfabriek Montfoort 23 uur geleden
Afbeelding
Glow-in-the-dark skaten sluit succesvol seizoen af gisteren