Ieder jaar wordt er weer ijverig gewerktaan de mooiste hutten.
Ieder jaar wordt er weer ijverig gewerktaan de mooiste hutten.

Huttendorp Haastrecht dit jaar in het thema Safari

Door: Mireille van der Ham Algemeen

Haastrecht maakt zich op voor een nieuwe editie van het Huttendorp. Vijf dagen vol bouwen, spelen, samenwerken en vooral heel veel plezier. Dit jaar staat alles in het teken van Safari, een thema wat de kinderen in de hele week terug zullen zien.

Week vol vermaak

De organisatie heeft weer leuke dingen bedacht: er komen enge dieren op bezoek, er zijn waterspelletjes in het zwembad, de obstaclerun keert terug en natuurlijk wordt er weer gevist. De brandweer sluit traditioneel de vrijdagmiddag af met waterspelletjes. Twee keer wordt er tussen de middag gezamenlijk gegeten.

Ook dit jaar doen verschillende verenigingen mee. Jeugdvereniging Gabriël organiseert maandagavond samen met Gro‑Up een activiteit voor de oudere jeugd bij het clubhuis. Donderdagmiddag volgt een verrassend programma op het veld.

Een nieuw onderdeel van de week is dat de oudere jeugd een uitstapje maakt naar de honkbalvereniging in Gouda. De tennisvereniging is opnieuw van de partij en de muziekvereniging laat kinderen panfluiten maken.

Huttendorp Got Talent

Op woensdagavond is het podium voor de kinderen tijdens Huttendorp Got Talent. Van zang tot dans en van goocheltrucs tot acrobatiek: alles kan en alles mag.

Zaterdag 22 augustus zetten ouders zich weer in om het hout klaar te leggen, zodat de kinderen maandag direct kunnen beginnen met bouwen. De pallets worden zoals altijd geleverd door BMN‑Van Wijnen.

Wie de Huttendorp‑burgemeesters zijn? Dat blijft nog even geheim. De kinderen ontdekken het maandagochtend.

Kinderen kunnen zich nog inschrijven op maandagochtend rond 08.30 uur op het terrein.

Een week vol bouwen, samenwerkenen plezier tijdens Huttendorp Haastrecht.
Afbeelding
Stichting 1575 geen belanghebbende 4 uur geleden
Afbeelding
Eerste rit scootmobielclub van ScootMee! groot succes 5 uur geleden
Ieder jaar wordt er weer ijverig gewerktaan de mooiste hutten.
Huttendorp Haastrecht dit jaar in het thema Safari 10 uur geleden
Fenne Schimmel en Marlon de Sousa Salesmet daarachter hun bedrijfscoach Marian van Ieperen.
In Oudewater - gelukkig - toch weer een boekwinkel 21 aug, 19:00
Afbeelding
Dweilen op het Plein 21 aug, 18:00
Afbeelding
‘Op de camping’ bij de Heksenketel 2026 21 aug, 13:00
Afbeelding
Taizéviering in Hervormde kerk Haastrecht 20 aug, 20:00
Afbeelding
Ensemble Recorgani speelt zaterdagmiddagconcert 20 aug, 19:00