Afbeelding
Foto: pr

Sponsorloop ging niet door

Door: Wim Klever Algemeen

Woensdag 22 april zou een sponsorloop zijn op de atletiekbaan in Oudewater. De opbrengst zou gaan naar de Roparun 2026. Helaas kon het niet doorgaan omdat er te weinig aanmeldingen waren.

De sponsorloop werd georganiseerd door een team van het Diakonessenhuis Utrecht/Zeist, samen met veertig vrijwilligers van de verenigingen in Oudewater. Er waren achttien aanmeldingen, maar er zijn er toch wel honderd nodig, aldus Barrie Janssen, de meer dan enthousiaste trekker van de sponsorloop. Barrie dacht dat het lage aantal mogelijk kwam omdat het de eerste week van de meivakantie was. Hij wil het event volgend jaar alsnog organiseren op een meer geschikte datum, en bedankt in ieder geval de vele vrijwilligers die hun medewerking hadden toegezegd.

Het Oranje Comité in Hekendorp is helemaal klaar voor de Romeinse spelen. Let op het giga kasteel op de achtergrond!
Koningsdag Hekendorp 47 minuten geleden
Afbeelding
Laatste landheer Landgoed Linschoten 1 uur geleden
Jan de Jong.
Het vertrouwen in oorlogstijd 2 uur geleden
Vooruitlopend op Koningsdag was op zaterdagochtend al een fiets versierwedstrijd in Waarder. Laten we zeggen, het was een leuke knutselochtend voor de papa's en mama's! De doorgaans jeugdige kinderen konden daarna trots in de rondte fietsen. Ook was er een grote zandbak neergezet, die ook zeer in de smaak viel!
Koningsdag Waarder 3 uur geleden
Afbeelding
Open ochtend Hospice De Mantelmeeuw 4 uur geleden
Afbeelding
Sponsorloop ging niet door 17 uur geleden
Afbeelding
Concert Lentekriebels in de Johannes de Doperkerk 18 uur geleden
Een cameraploeg aan de deur! Met hoedje op is Wildebras.Jannie krijgt in haar woonkamer aanwijzingen van de regisseur.De hobby van Gert.
Het ‘wereldberoemde’ koeienmuseum in Papekop komt weer op televisie 19 uur geleden