Waarderingsprijzen uitgereikt
Waarderingsprijzen uitgereikt Foto: PR

Waarderingsprijzen uitgereikt

Door: Cees Reichard Algemeen

Afgelopen vrijdag 28 november maakte B&W van de gemeente Krimpenerwaard een ronde door de diverse kernen om Waarderingsprijzen van 1000 euro uit te reiken. In Haastrecht kwamen ze hiervoor naar het Gemaal en de Inloophuiskamer Tijd om te Leven.

Wethouder Irma Bultman verraste het team vrijwilligers van het Gemaal met de zogeheten waarderingsprijs van de gemeente vanwege hun inzet voor de gouden dakpanactie van de afgelopen jaren.

Het bestuur van het Gemaal liet weten ‘heel blij te zijn met deze erkenning voor al onze vrijwilligers’.

Aan de waarderingsprijs is een bedrag van 1.000 euro verbonden. Die gaat bij het Gemaal goed besteed worden.

(foto: @Stephan Tellier)

Ook de inloophuiskamer Tijd om te Leven ontving een waarderingscheque van 1.000 euro.

Tijd om te Leven biedt een veilige plek voor mensen in Haastrecht die moeite hebben mee te komen in de samenleving. Van koffieochtenden tot huiswerkbegeleiding voor kinderen van statushouders en kledingdagen: alles draait om aandacht en ontmoeting.

Vrijwilligers zorgen voor continuïteit en persoonlijke betrokkenheid. Het project geeft mensen het gevoel gezien te worden en creëert nieuwe vriendschappen in het dorp. Ook donateurs en bezoekers raken zich bewust van verborgen armoede dichtbij. Alles wat hier gebeurt, draagt zichtbaar bij aan een hechtere gemeenschap.

Organist Leander van den Bos uit Goes bespeelt het monumentale Van Damorgel.
Orgelbespeling in Hervormde Kerk Haastrecht 2 uur geleden
Het programma bestond uit herkenbare muziekstukken
Muziekvereniging OBK Driebruggen viert 20-jarig SDWA-jubileum 4 uur geleden
Een deel van het team Willeskoppig bij het beeld van de Willeskopper Stier.
Team Willeskoppig beklimt Mont Ventoux voor goede doel 7 uur geleden
V.l.n.r. Arie en Annet Verkaik, Leen en Hennie Verkaik, Jan en Corrie van der Wind-Verkaik.
Drie keer zestig jaar getrouwd in één familie 9 uur geleden
Leo Barth (SGP) gaat zijn tweede termijn in als wethouder.
Het college 10 uur geleden
Afbeelding
Vogelmarkt in Woerden 13 uur geleden
Afgelopen week hebben de bewoners van Futurahuis drie dagen lang genoten van prachtige wandelingen.
Bewoners Futurahuis genieten van driedaagse wandelingen door Oudewater 18 jun, 20:00
Daar proosten we op.
Jarig Ouderencafé trekt steeds meer mensen 18 jun, 18:00