Afbeelding

Haastrechtse bos wordt omgetoverd tot spook- en horrordecor

Door: Mireille van der Ham Algemeen

Het wordt weer griezelen geblazen! Op vrijdag 31 oktober tovert Halloween Haastrecht het bos in wijk Bergvliet om tot een angstaanjagend decor vol spoken, mysterieuze figuren en duistere verrassingen. De Halloweencommissie, ontstaan uit het enthousiasme van een groep moeders, pakt dit jaar uit met een volledig nieuw concept en nodigt jong en oud uit voor een onvergetelijke avond.

Spookbos voor de kleintjes

Vanaf 18.30 uur is het Haastrechtse bos speciaal ingericht voor de jongste bezoekers. Denk aan een spannende, maar kindvriendelijke wandeling tussen verklede figuren en sfeervolle verlichting. “We willen dat de kleintjes kunnen griezelen, maar niet schrikken,” aldus de organisatie. Bij elk ticket is een consumptie inbegrepen, verkrijgbaar bij de consumptietent.

Trick or Treat met puzzelroute

Na het spookbos kunnen kinderen meedoen aan een gezellige Trick or Treat tocht door de wijk Bergvliet. Langs verschillende deuren is een puzzelroute uitgezet. Wie goed oplet en de juiste antwoorden verzamelt, maakt kans op een leuke prijs. Onderweg zorgen rondlopende griezels voor extra spanning.

Vanaf 20.00 uur is het horrorbos geopend voor de echte durfals van 12 jaar en ouder. Dan komen alle griezels tot leven en wordt het bos het decor van huiveringwekkende momenten. Kippenvel gegarandeerd!

Kom dus gezellig griezelen op vrijdagavond 31 oktober tussen 18.30 en 22.00 uur in de wijk Bergvliet in Haastrecht. Kaarten en informatie: www.halloweenhaastrecht.nl

Vanaf 25 oktober gaat de kaartverkoop van start. De Halloweencommissie belooft een avond vol spanning, plezier en verrassingen. Iedereen is welkom om te komen griezelen!

Afbeelding
Mirakel treedt op in de Goudse Schouwburg 1 uur geleden
Afbeelding
Afsluiting klaverjasseizoen 2 uur geleden
Afbeelding
Borrel in de kerk, kom je ook? 5 uur geleden
Afbeelding
Kom naar de Boerendag 2026 6 uur geleden
Foto van Gemeente Oudewater
Voorlichtingsavond energietransitie druk bezocht 9 uur geleden
Afbeelding
Deze week in Concordia 10 uur geleden
Afbeelding
Waarnemend burgemeester Aukje Treep bijna half jaar actief in Montfoort 11 uur geleden
Afbeelding
Subsidie voor St. Franciscuskerk toegekend 12 uur geleden