De winnaars van de winnaars- en de verliezerspoule.
De winnaars van de winnaars- en de verliezerspoule.

Een gezellige drukte bij finale recreantentoernooi TOP

Door: Cees Reichard Algemeen

Op vrijdag 6 juni werd bij tafeltennisvereniging TOP de finale van het recreantentoernooi gespeeld. Er was een winnaarspoule en een verliezerspoule, bestaand uit 4 teams elk.

Bij de winnaarspoule is het team ‘de Enkelbanders’ eerste geworden met 27 punten. Zij waren te sterk en wonnen al hun wedstrijden. Dit team bestond uit, Wim Erbeveld, Alp Mamak, Frank Verkerk en Jan Pos. Tweede werd het team ‘Loes’ en derde ‘Peruaanse Ping Pongers’. Team ‘de Manifesteren’ werd laatste.

In de verliezerspoule ging het team van VVH er met 25 punten met de eerste prijs vandoor. Dit team bestond uit Jaco, Peter, Glen en Ferry. Tweede werd het team ‘Dikhooff’ en derde ‘VTG. Team Wijngo’ werd laatste.

Voorzitter René Steenbergen vertelde dat er veel toeschouwers waren gekomen en het was gezellig druk. “Er werd lang na gespeeld en gepraat. Al met al weer een geslaagd toernooi mede mogelijk gemaakt door OCC ( Overbeek Container Control) Rotterdam.

De winnaars van het recreantentoernooi 2026: Team Bestebreurtje en Team Lionel Smashie.
Grote belangstelling voor Recreantentoernooi TOP 1 uur geleden
WK-oranjekoorts in wijk Bos en Water
WK-oranjekoorts in wijk Bos en Water 6 uur geleden
Het afsluitende defilé. De vlag wordt gedragen door Meike van Straalen (links) en SVO-voorzitter Claudia Verkaart
SKATE4daagse bij SVO zeer geslaagd nieuw evenement 9 uur geleden
Doelman Stephan Adrichem vergeefs op weg naar de bovenhoek.
Eerste klas halte te ver 10 uur geleden
Roekoe
Kees Cluistra wint Sint-Vincent, Gert den Houdijker wint Melun 11 uur geleden
 Montfoort SV'19 JO23-1 promoveert naar de Derde Divisie!
JO23-1 promoveert naar de Derde Divisie 12 uur geleden
QR code
Help mee meer onderzoek mogelijk te maken 15 jun, 18:00
Afbeelding
Oldtimerdag in Polsbroekerdam 15 jun, 15:00