Charissa Keulers uit Gouda won de titel Stem van de Waard 2025.
Charissa Keulers uit Gouda won de titel Stem van de Waard 2025.

Charissa wint finale Stem van de Waard 2025

Door: Melissa Overbeek Algemeen

In een uitverkocht Kwartier in Stolwijk zat de sfeer er vrijdagavond 11 april goed in. Met gezonde spanning stonden de acht finalisten klaar om alles te geven om de jury ervan te overtuigen dat zij Stem van de Waard 2025 waren.

Nog één keer knallen

Een moeilijke taak voor de jury. Het niveau bleek wederom hoog en zij moesten kritisch zijn. Gastjurylid was op deze bijzondere avond Rasha, de winnares van de vorige editie Stem van de Waard. Rasha treedt sinds haar deelname veelvuldig op in Nederland en zong ook deze avond een klassiek nummer dat veel mensen kippenvel bezorgde.

De acht kandidaten zongen allemaal solo een nummer, samen met de ‘Omdat je het waard-band’. Na de pauze kregen Cato, Mara, Bregje en Charissa te horen dat zij bij de laatste vier hoorden. Nog één keer knallen voor de dames en dat deden ze! Zij wisten zowel het publiek als de jury tot tranen toe te roeren en ook zelf konden zij na hun prestaties nauwelijks hun tranen bedwingen.

Winnares

De jury ging in beraad en Bregje kreeg van hen de vierde plaats. Als derde was Mara geëindigd, waardoor het nu tussen Cato en Charissa ging. De spanning liep op en met tromgeroffel werd bekend gemaakt dat Charissa Keulers uit Gouda de winnares was van Stem van de Waard 2025. Wethouder Wisja Pannekoek overhandigde haar een bokaal en een waardebon voor een professionele opname in Silver Sound Studio in Schoonhoven.

Rascha, winnares Stem van de Waard 2023, zong een prachtig klassiek nummer.
DVC Meisjes B1 onstuitbaar: dubbel kampioen.
DVC Meisjes B1 onstuitbaar: dubbel kampioen 1 uur geleden
Afbeelding
Voetbalverslagen + standen en voetbalprogramma 14 uur geleden
Alle verbinders en gerelateerde organisatoren.
Oudewater verdiept verbinding 16 uur geleden
Ties Witzier doet zijn verdedigende werk bij een aanval van Waterland.
De koek van het seizoen is op voor de rugby’ers van RFC Gouda 17 uur geleden
Een ternauwernoodse redding.
Alles-of-niets-spel levert resultaat op 19 uur geleden
Praisedienst zondag 19 april
Gospelkoor Believe brengt enthousiasme tijdens praisedienst 20 uur geleden
Koen Roeloffzen leidt in de afvalkoers.
Tweemaal winst voor SVO in De Westereen 22 uur geleden
Afbeelding
Op zoek naar een bijbaan? 22 uur geleden