
Swingend ‘Vrienden van Sint Carolus’-concert
Door: Sjoukje Dijkstra AlgemeenZaterdag 22 maart was het weer zover, het jaarlijks ‘Vrienden van Sint Carolus’-concert in het zalencentrum Sint Joseph. Zoals men van Carolus gewend is, werd het een gevarieerd programma van het Harmonieorkest, Slagkragt, het Opleidingsorkest en mini-Slagkragt.
De zaal was gevuld met enthousiast publiek. De avond werd door Slagkragt geopend met ‘Big Bang’. Gevolgd door een verrassing aan muziekstukken door het Opleidingsorkest onder leiding van Huub de Jong. Daarna speelde de Harmonie. Mini-Slagkragt zorgde ervoor dat men swingend naar de bar ging voor een drankje in de pauze.
Na de pauze opende de Harmonie het tweede deel van de avond. Het concert werd spetterend met het nodige enthousiasme afgesloten door Slagkragt. Een concert om met een positief gevoel op terug te kijken.
Denkt u nou ook, ik zou best weleens trombone willen spelen of een ander instrument. Of heeft u in het verleden gespeeld en zou u de draad weer op willen pakken? Kom dan eens langs op een open repetitieavond. Wilt u liever zingen? Ook hiervoor kunt u een proefles volgen. Samen muziek maken is leuk!















