Poppodium ‘The Sound’ zoekt nieuw onderkomen.
Poppodium ‘The Sound’ zoekt nieuw onderkomen. Foto: Siem van der Burg

Poppodium ‘The Sound’ zoekt nieuw onderkomen

Door: Siem van der Burg Algemeen

‘John Hayes en Dirty BLVD treden 25 januari op’

“Net nu steeds meer Oudewaternaren ons weer weten te vinden en waarderen, moeten we op zoek naar een overbruggende locatie in plaats van de Klepper”, zegt Willem Stalvord (beheerder, organisator en drijfveer van The Sound). “De Klepper gaat herbouwd worden dus moeten we er eind februari 2025 uit. We zijn samen met de gemeente op zoek naar een alternatief onderkomen, maar dat is tot nu toe niet zo makkelijk.

Dé alternatieve uitgaansgelegenheid

The Sound is volgens Joost Middelman (een van de vrijwilligers van de vereniging); “dé alternatieve uitgaansgelegenheid in Oudewater. We zijn net even anders dan andere. The Sound biedt een podium aan artiesten en bands om hun muziek te delen met een breed publiek. Iedereen, jong en oud, is welkom om gratis te genieten van de meest briljante optredens of mee te doen met onze maandelijkse jamsessies. Je vindt ons aan de Kapellestraat 1-3 op de bovenste verdieping van De Klepper. Het is even zoeken als je hier nog nooit bent geweest, maar volg de ‘P’ Oude Huijgensteeg, halverwege parkeerplaats aan rechterkant stalen trap omhoog en je staat voor de deur die leidt naar de ruimte waar het allemaal gebeurt.

Op zoek naar een nieuwe ruimte.

“Het onderkomen dat wij tot nu toe hebben is uniek voor ons ‘Poppodium”, vervolgt Willem Stalvord. “We hebben hier alles wat we nodig hebben om op te kunnen treden en om te dienen als oefenruimte. De ruimte is goed geisoleerd en veilig. We zitten in het centrum van Oudewater en we zijn niemand tot last. Er kunnen ongeveer 70 bezoekers in. Helaas dus niet lang meer, want de Klepper wordt verbouwd. Samen met de gemeente zijn we in goed overleg op zoek naar een alternatieve ruimte. Maar dat is tot nu toe nog niet gelukt. We hebben al vele alternatieve ruimtes bekeken, maar zonder positief resultaat. We willen niet wanhopig klinken maar zonder een overbruggend alternatief is het niet gemakkelijk om deze muzikale vereniging levend te houden. Als lezers van De IJsselbode een alternatief voor ons kennen, dan horen we dat graag. Laat het ons weten via een mail naar joost.middelman@gmail.com.

John Hayes en Dirty BLVD

Zoals het er nu voorstaat kan Oudewater in elk geval tot eind februari nog van ons te genieten. Zaterdag 25 januari (van 19.00 tot 23.00 uur) hebben we weer een fantastisch optreden. John Hayes komt The Sound weer op zijn grondvesten laten trillen. John Hayes (voormalig gitarist van Mother’s Finest) zal samen met de bassist en drummer van ‘Bad to the Bone’ jaren zeventig hardrock spelen. Voorafgaand aan ‘Hayes & the Rhythm Slaves’ zal de Oudewaterse Rockband ‘Dirty BLVD’ (Hans Kemp, Mark Luuring, Dennis Sille & Joost Middelman), iedereen weer even laten horen wat echt “Rocken” is. De band is in staat om de zaal letterlijk en figuurlijk plat te spelen. Het repertoire bestaat uit covers van onder anderen Herman Brood, Stone Temple Pilots en The Black Crowes. Dit wil en mag je niet missen!

“Een poppodium als The Sound is cultureel erfgoed en een must have om in Oudewater te hebben”, zegt Joost Middelman. “Het zou toch van de zotte zijn als we Poppodium The Sound’ in Oudewater niet kunnen continueren. Het is onmisbaar in Oudewater. Meer informatie over The Sound te vinden op: https://www.facebook.com/Podiumthesound

Vervangend beheerder Debbie Splinter bij een klok met Cupido en Venus.
Dag van het Kasteel in Museum Paulina Bisdom van Vliet 41 minuten geleden
Foto: Nick is klaar voor Moederdag!
Sportieve Moederdag bij FitFever 1 uur geleden
Afbeelding
Huys & Cadeau opent bij Hubo Haastrecht 14 uur geleden
Nederland, Eindhoven, 2 september 2015
Wim Daniels, auteur

Alle rechten voorbehouden/ All Rights reserved
foto: Merlijn Doomernik
Wim Daniëls brengt de vakantie naar Montfoort 16 uur geleden
Foto’s van Hans van den Hoven.
Knopenbad trapt 65-jarig jubileum af: drukte bij zonnige opening 19 uur geleden
Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd 22 uur geleden
Afbeelding
Stoelendans gisteren
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 7 mei, 20:00