Ron van Leeuwen tekent het sponsorcontract onder toeziend oog van zijn kinderen.
Ron van Leeuwen tekent het sponsorcontract onder toeziend oog van zijn kinderen. Foto: pr

Jeugd FCO schittert in nieuwe tenue

Door: Ben Overbeek Algemeen

Vanaf de start van het nieuwe voetbalseizoen is de jeugd van FC Oudewater voorzien van nieuwe voetbaltenues. Eén van de sponsoren van de jeugd van FCO is Velegro. Het full service elektrotechnisch installatiebedrijf uit Oudewater is werkzaam in kantoren, scholen, fabriekshallen, woningbouw, exclusieve villa’s, renovatieprojecten en zorghuisvesting.

Velegro; meer dan elektrotechniek!

Naast elektrotechnisch specialist en een betrouwbare bouwpartner is Velegro ook een SSB-erkend leerbedrijf en hebben zij veel mogelijkheden om jonge techneuten enthousiast te maken voor het vak. Het begint tenslotte met een goede basis. Zo ook bij de jeugd van FC Oudewater. De reden waarom Ron van Leeuwen, eigenaar van Velegro graag bijdraagt aan het credo van de club ‘Voetbal is voor iedereen’. Samen met het bedrijf Kiremko willen zij FCO een warm hart toedragen. Dat betekend professionele trainers voor alle teams (dus ook voor de lagere elftallen), nieuwe voetbaltenues en vooral mogelijkheid voor plezier en prestatie voor ieder jeugd lid!

Ron: “Naast deze belangrijke aspecten vind ik het persoonlijk ook erg leuk omdat mijn eigen kinderen net met hun voetballoopbaan zijn begonnen. Ook is mijn vader, oprichter van Velegro, jarenlang jeugdvoorzitter geweest en heb ik er zelf jarenlang een hele mooie periode beleefd als speler die ik iedereen gun. Maar het is natuurlijk ook erg gaaf dat de gehele FCO-jeugd in een Velegro-shirt rondloopt! En nu een groot deel van Oudewater een Velegro-shirtje aan de waslijn heeft hangen, weten misschien een paar kleine elektriciennetjes in de toekomst de weg naar ons te vinden voor een mooie uitdagende baan!

Afbeelding
Rolstoeldriedaagse Liezeborgh gaat alsnog plaatsvinden 9 minuten geleden
Afbeelding
Gelijkspel en door in Beker 3 uur geleden
De brandweerploeg uit Haastrecht behaalde een fraaie derde plaats (foto: Remco Gerritsen).
Brandweer Haastrecht behaalt derde plaats bij landelijke finale brandweerwedstrijden 4 uur geleden
Soefian de Koning (Olympia) vier doelpunten wordt hier geschaduwd door aanvoerder Walter van der Neut.
Soefian de Koning schiet hem aan flarden; vier goals 5 uur geleden
Afbeelding
Eerste Kofferbak Sale druk bezocht 7 uur geleden
Afbeelding
Luck Raeck jeugd overtuigend langs BC Topflight 8 uur geleden
Afbeelding
Klaverjasavond 9 uur geleden
Zaterdag 19 september is het weer World Cleanup Day.
World Cleanup Day 22 uur geleden