
Stadspark Oudewater Festival weer een succes
AlgemeenOnder de grote tent, die overigens op de zwoele zomeravond niet echt gebruikt hoefde te worden, werden de handtassen in het midden gezet en eromheen werd gedanst. Dat dansen kreeg snel navolging, ook al waren veel nummers lekkere meezingers en niet wat je noemt echte dansnummers. De sfeer zat er op zaterdag 7 september goed in bij de eerste ‘avondact’ van het Stadspark Oudewater festival.
Vanaf twee uur genoten (volgens de organisatie) net zoveel bezoekers als vorig jaar, van de 2e editie van het Stadspark Oudewater Festival in het ‘park’ naast het terrein van de Scouting Jorisgroep aan de Touwslag in Oudewater.
Op het hoofdpodium traden zes bands op, in de loungehoek werd door jong en oud genoten van de specialiteiten die door de foodtrucks en de wijnbar werden aangeboden en Mobiel Vinyl zorgde voor veelal door de bezoekers aangevraagde muziek vanuit een VW-camper vol met nostalgische lp’s en singletjes. De jeugd deed mee met de speciaal voor hen georganiseerde activiteiten en danste met koptelefoon op bij de silent disco op het speciale disco eiland.
Het festival was weer een succes waar de weergoden een mooie zwoele bijdrage aan leverden. Oudewater heeft er een mooi jaarlijks evenement bij.












