
Kom zingen met LINN´S Sing a Song
Door: Hanneke Stoof AlgemeenOp dinsdagavond 17 september organiseert LINN Ontmoet in samenwerking met vrouwenkoor Ludiek een geweldige energieke zangavond! Iedereen kan leren zingen, je hoeft daarom geen zangervaring te hebben en ook geen noten te kunnen lezen. Je hoeft zelfs nooit onder de douche gezongen te hebben. Het gaat om leren van basisvaardigheden en plezier met elkaar hebben!
De avond wordt gestart met techniek en een opwarming van een tweestemmig liedje. Dit wordt afgewisseld met meezingen met bekende liedjes zoals ‘Lullaby’ en ‘Sound of Silence’. Ook leren de dames in een veelstemmige canon te zingen. Dit alles onder leiding van dirigent Caroline Vermeulen. Tussendoor zal er catering zijn en ook na afloop zullen de kelen goed worden gesmeerd. Deze avond staat in het teken van plezier en ontspanning maar ook vaardigheden zodat je thuis echt onder de douche (of in een koor of bandje) kunt zingen!
Het goede nieuws is dat je een vriendin, moeder of eerdere buurvrouw van buiten Linschoten mag meenemen! Ludiek is namelijk een regionaal koor en dit betekent dat vrouwen uit omstreken ook zeer welkom zijn. De avond start om 20.00 uur en om 22.30 uur sluiten ze af.
Meld jezelf en je vriendin aan via de website www.linnontmoet.nl/linns-sing-a-song/ of via linnontmoet@gmail.com
LINN Ontmoet bestaat uit een vaste groep vrouwen die vier keer per jaar een afwisselend programma aanbiedt met een thema en activiteit voor de Linschotense vrouw. Kernwaarden zijn omzien naar elkaar, vertrouwen en liefhebben. We zien uit naar je komst!







