Afgelopen donderdag werd de nieuwe kleding gepresenteerd.
Afgelopen donderdag werd de nieuwe kleding gepresenteerd. Foto: PR

Polsstokkerdam in een compleet nieuw jasje

Door: Gerard van Hooff Algemeen

De voorbereidingen voor het Nederlands Kampioenschap Polsstokverspringen zijn in volle gang in Polsbroekerdam. Afgelopen donderdag werd de nieuwe kleding gepresenteerd en konden de springers en vrijwilligers hun nieuwste outfits ophalen.

Dankzij een sponsorsamenwerking tussen Van den IJssel Bedrijfskleding, Derko Installatietechniek en Terberg Benschop hebben de deelnemers een frisse, uniforme uitstraling gekregen. Komende winter worden er ook nieuwe tassen geïntroduceerd, gesponsord door JEVA Metaalbewerking, waarmee het complete kledingpakket van de springers en vrijwilligers is vernieuwd.

In 2005 werd de eerste gesponsorde kleding uitgereikt aan een klein groepje springers in Polsbroekerdam. Terberg was toen al vanaf het begin als sponsor betrokken. Inmiddels is deze groep uitgegroeid tot zo’n zeventig actieve springers en trainers.

Polsstokverspringvereniging Polsstokkerdam kijkt vol enthousiasme uit naar het Nederlands Kampioenschap, dat zal plaatsvinden op zaterdag 31 augustus.

Afbeelding
Afsluiting van het volleybalseizoen 6 uur geleden
Een eind op weg.
Als een pijl vanuit Zuid-Spanje naar Oudewater 8 uur geleden
(foto Emmy van Harskamp)
Snoekknuffelen bij het Gemaal 9 uur geleden
Nieuw clubgebouw
Nieuwe locatie geeft Green Hearts nieuwe kansen 11 uur geleden
Afbeelding
Op de fiets van De Utrechtse Waarden proeven 14 uur geleden
Afbeelding
De Pax Christi kerken luiden vanaf juni elke maand de Vredesklok 17 uur geleden
Wethouder Pascal van der Hek.
Gemeente Krimpenerwaard sluit 2025 met een positief resultaat af 5 jun, 20:00
Jan Oosterlaken als raadslid van de gemeente Hoenkoop.
In Memoriam Jan Oosterlaken 5 jun, 18:00