Ans neemt de cheque in ontvangst.
Ans neemt de cheque in ontvangst. Foto: pr

Montfoorter wint miljoen

Algemeen

Rico uit Montfoort heeft een bedrag van een miljoen euro gewonnen in de recente trekking van de VriendenLoterij. De gelukkige winnaar, die op het moment van de verrassing niet thuis was, werd verrast door VriendenLoterij-ambassadeur Wolter Kroes. Rico’s vrouw Ans, nam de cheque namens haar man in ontvangst, terwijl Rico zelf via een videogesprek op de hoogte werd gesteld van het grote nieuws.

De reactie van Rico was overweldigend enthousiast toen hij vernam dat hij de gelukkige winnaar was van maar liefst één miljoen euro. “Wat geweldig! Er komt een verbouwing aan dus dit komt goed van pas. Daarnaast zijn er ook een aantal goede doelen die wij een bijdrage gaan geven. Natuurlijk gaan we ook samen genieten! Ik ga samen met Ans grote steden als Maastricht en Venetië bezoeken met onze camper.”

Deze onverwachte financiële injectie zal niet alleen bijdragen aan persoonlijke plannen van Rico en Ans, maar zal ook een positieve impact hebben op verschillende goede doelen die het echtpaar wil ondersteunen. De winst opent deuren voor nieuwe mogelijkheden en ervaringen, en Rico kijkt uit naar het verkennen van prachtige steden en het realiseren van hun langverwachte reisplannen.

Afbeelding
Deze week in Concordia 1 uur geleden
Dr. ir. Arnold van Vliet en drie vrijwilligers van het Gemaal die de tentoonstelling realiseerden. V.l.n.r. Ingrid de Vries, Lyanne de Laat en Emmy van Harskamp (foto: Janet de Graas).
Opening BIG 5 van het Gemaal 3 uur geleden
Afbeelding
Twee minuten stilte, en verder niets 6 uur geleden
Foto: Judith met haar ouders.
Boer Hans bestaat 20 jaar en viert dit met Open Podium 9 uur geleden
Afbeelding
Tennis en Padel clinics bij Bergvliet 12 uur geleden
Afbeelding
Fiets- en wandeltocht vanuit Oudewater en Vlist groot succes gisteren
Afbeelding
Overbeek-Rijsbergen verslaan met een neuslengte de Combinatie Wouters 5 mei, 18:00
Afbeelding
PV Vlist is er klaar voor 5 mei, 15:00