
Tropische openluchtdienst
AlgemeenWat neem je mee naar een openluchtdienst? Naast een klapstoel hadden veel bezoekers ook water en zonnebrandcrème meegenomen. Het was immers op zondag 10 september jl. een tropische dag. Toch was het goed toeven op het weiland aan de M.A. Reinaldaweg bij de familie Schimmel.
Wijze lessen
Laurien Hoogerwerf, voorganger van de Protestantse Gemeente ‘t Kruispunt had samen met de voorbereidingscommissie een mooie dienst voorbereid. Het thema hierbij was: Ga mee! Ga mee met hen die ons zijn voorgegaan op zoek naar God, jezelf en elkaar. Woorden van overdenking en samenzang onder begeleiding van Sjaak van der Mel werden afgewisseld met grappige sketches van ‘Zaai’. In de sketches bezocht postbode Siemen, Irma en Ingrid. Hij leerde hen maar ook de aanwezigen een aantal wijze lessen.
Na afloop van de dienst was er een gezellig samenzijn met drankjes en lekkers. Ondertussen konden de kinderen zich vermaken op de springkussens. Al met al was het een geslaagde start van het nieuwe kerkseizoen.
Bijzondere diensten
Binnenkort staan er nog meer bijzondere diensten op het programma zoals de uitvoering van de musical ‘Moeders’ op 1 oktober en een jongerenviering op 8 oktober. Wil je meer informatie? Neem een kijkje op de website. Leuk om jou te ontmoeten!








