Van links naar rechts de organisatoren:Paul Janmaat (Hex), Sander Kwakkenbos (3 keuken & bar),Jasper Faaij (Lumière) en Don Janmaat (Broeck).Sanne Miltenburg (Joia) kon niet bij het fotomoment aanwezig zijn.
Van links naar rechts de organisatoren:Paul Janmaat (Hex), Sander Kwakkenbos (3 keuken & bar),Jasper Faaij (Lumière) en Don Janmaat (Broeck).Sanne Miltenburg (Joia) kon niet bij het fotomoment aanwezig zijn. Foto: Siem van der Burg

Lang leve de Koningsnacht

Algemeen

Op 26 april, van 20.00 tot 01.00 uur ‘s nachts is het feest op de Markt in Oudewater. De horecaondernemers van Joia, Broeck, 3 Keuken & Bar, Hex en Lumière, organiseren gezamenlijk een grootse Koningsnacht. In 2019 gebeurde dat voor het laatst. Dit jaar is alles geregeld: beveiliging, artiesten, DJ, bars, feesttent en heel veel oranje! In de Oudewaterse binnenstad kan het feest losbarsten.

De vereniging ‘Gezamenlijke Oudewaterse Horecaondernemers’ is blij dat het eerste feest van dit jaar kan worden georganiseerd. Initiatiefnemer en medeorganisator Don Janmaat zegt: “Met de gemeente is samengewerkt om er alles aan te doen om Koningsnacht goed en veilig te laten verlopen. Er wordt ook op toegezien dat er geen alcohol aan minderjarigen wordt verkocht.”

Medeorganisator Sanne Miltenburg beaamt dat en ziet uit naar het feest. “Het voelt ongeveer hetzelfde als het moment waarop de koeien de wei weer ingaan. Koningsdag zelf is vooral een familiedag. De Koningsnacht moet een mooi en gezellig feest zijn voor met name jongeren en oudere jongeren uit Oudewater.”

Daar zijn de artiesten op afgestemd. Dat DJ Tjeusto een feestje kan bouwen is genoegzaam bekend in Oudewater. Zangeres Esther van Heeswijk kan dat zeker ook. Zij zingt gezellige dansklassiekers en feestnummers van nu. Zanger Jason Bouman (in 2013 winnaar van het programma Bloed, Zweet en Tranen) zal daar zeker niet voor onderdoen. Alle reden om de Koningsnacht mee te vieren. Het feest is vrij toegankelijk voor iedereen.

Siem van der Burg

Afbeelding
Van links naar rechts: Lennard Schilt, Remon van Oostrom, Mark van Bentum, Erik Brusse, Kiki Tellier, Theo de Ruiter
YellowBellies opent nieuw pand in Montfoort 46 minuten geleden
Op de groepsfoto v.l.n.r.: Jeffrey Spruit - certificaat oefenleider, burgemeester Agnes Jongerius, postcommandant Arnoud Melkert, Jeroen van den Hoogen - Vrijwilligersmedaille 15 jaar, Carel van den Hoogen - Afscheid 42 jaar brandweerdienst, Stadspenning Oudewater, Rik de Vries - diploma instructeur, diploma chauffeur, Daan Douma - diploma chauffeur, René Vergouwen - Vrijwilligersmedaille 45 jaar, Pepijn Brand - diploma manschap, Tim Riedeman - certificaat oefenleider.
Korpsavond brandweer Oudewater 2 uur geleden
Muziekvereniging Concordia vermaakte het publiek tijdens hun jaarlijks Voorjaarsconcert.
Volle bak bij Voorjaarsconcert Concordia 5 uur geleden
Afbeelding
Biljartvereniging Goejanverwelle zoekt nieuwe leden 6 uur geleden
Afbeelding
Vogelmarkt in Woerden 19 uur geleden
Herdenking vliegeniers bij de oorlogsgraven.
Samen herdenken op het Kasteelplein 20 uur geleden
Dauwtrappen op Hemelvaartsdag
Dauwtrappen op Hemelvaartsdag met de Protestantse gemeente Haastrecht 21 uur geleden
Voorzitter Johan van der Wind knipt het lintje.
Polsstokclub Linschoten opent nieuw clubgebouw gisteren