Afbeelding
pr

Start herstelwerkzaamheden dijk in Snelrewaard

Door: Ben Overbeek Algemeen

Op 15 augustus startte aannemer Straver in opdracht van Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden met herstelwerkzaamheden aan de dijk en oever in Snelrewaard ter hoogte van Waardsedijk 85. Het doel is om een lekkage te verhelpen en zo de dijk veilig te houden.

De herstelwerkzaamheden aan de dijk en oeverbeschoeiing worden naar verwachting in de week van 5 september afgerond. De herstelwerkzaamheden vinden plaats vanaf het water. Er is geen sprake van stremming door de werkzaamheden, maar wel kunnen recreanten enige hinder ervaren. Het kan zijn dat ze met hun boot voor het passeren van een ponton even op tegenliggers moeten wachten.

Meer informatie over het waterschap en projecten langs de Gekanaliseerde Hollandsche IJssel staan op de website www.hdsr.nl/buurt/gekanaliseerde

Sille Galerie. opening zomerexpositie 2026
‘Drijven’...de nieuw zomerexpositievan Sille Gallery 9 minuten geleden
Foto: v.l.n.r. Bob, Sjaan en Jentje.
SWOM-vakantiereis naar Duitsland geslaagd: “Je stapt in de bus en alles is geregeld” 2 uur geleden
Dames van Linn en de gidsen.
Linn Ontmoet bezoekt Landgoed Linschoten 15 uur geleden
Viertal van de West Stichtse Ruiters viert regiotitel!
Viertal van de West Stichtse Ruiters viert regiotitel! 17 uur geleden
Polsstokbond Holland in hun nieuwe tenues
Rian Baas en Fabienne Overbeek pakken de winst in Linschoten 20 uur geleden
Veel nationaliteiten bij elkaar: mensen uit Myanmar, Philipijnen, Irak, Syrië, Oekraïne en Rusland. En natuurlijk de enthousiaste taalmaatjes uit Nederland!
Taalcafé 23 uur geleden
Afbeelding
Warmte, sportiviteit en prachtige prestaties tijdens FNRS-dressuurwedstrijd op De Lange Linschoten gisteren
Een deel van het team Willeskoppig bij het beeld van de Willeskopper Stier.
Fiets- en wandeltocht gaat ivm de hitte niet door gisteren