Afbeelding
pr

Aanstelling nieuwe bestuursleden FC Oudewater

Door: Ben Overbeek Algemeen

In de Algemene Ledenvergadering van 10 maart zijn Keti van Paassen als secretaris en Franck van den Broeke als bestuurslid Marketing & Communicatie in hun functie bekrachtigd. Voor een periode van drie jaar zullen zij in het bestuur plaatsnemen en met veel enthousiasme hun functie verder invullen. Zij zijn al sinds het tweede kwartaal van 2021 ad interim in het bestuur actief.

Keti van Paassen is financieel directeur bij vastgoedonderhoudsbedrijf Rendon en heeft jarenlange ervaring in de bouw. Keti: “Als secretaris help ik graag mee aan de duidelijke koers van FC Oudewater om een open vereniging voor iedereen te zijn.”

Franck van den Broeke is adviseur in Sales & Marketing en heeft twintig jaar ervaring binnen de automotive sector. Franck: “Ik ben nu al bijna een jaar bezig met onze marketing en communicatie en ik vind het heerlijk de club hierin sterk te maken en neer te zetten als een plek waar je elkaar ontmoet en competitief op een leuke manier bezig bent.”

Afbeelding
Laat die leeuw lekker op de savanne 15 uur geleden
Katja en Jurgen voor hun huurhuis in Oudewater.
Vanuit Madagaskar tijdelijk thuis in Oudewater: ‘Het doet hier heel dorps aan’ 18 uur geleden
Afbeelding
16 augustus 20 uur geleden
Afbeelding
Nieuwe docent Naima versterkt Basisvorming Muziek bij Muziekhuis Oudewater 29 aug, 18:00
Wim van der Klis en Ria Boere.
Belangstelling en waardering voor OBO is heel groot 29 aug, 13:00
Afbeelding
Geen gijzeling, maar controle 28 aug, 19:00
Afbeelding
SWOM organiseert inspiratiesessie over meebewegen met dementie 28 aug, 18:00
Afbeelding
Ensemble Recorgani verzorgt zaterdagmiddagconcert in Grote Kerk Oudewater 28 aug, 09:00