Afbeelding

Clubs uit Oudewater halen 11.904 euro op met Grote Clubactie

Door: Ben Overbeek Algemeen

350.000 verkopers zetten zich de afgelopen maanden in om loten te verkopen tijdens de Grote Clubactie. In Oudewater haalden verenigingen in totaal 11.904 euro op.

Landelijk deden 5.267 verenigingen mee met de Grote Clubactie. Samen haalden zij ruim 10,7 miljoen euro - 1,2 miljoen meer dan vorig jaar - op door bijna 3,6 miljoen loten te verkopen. De deelnemende clubs verbreken hiermee alle records. De online verkoop steeg spectaculair.

Dit jaar deden in Oudewater de volgende clubs mee en zij haalden de volgende bedragen op. Hiervan gaat 80% naar de club. FC Oudewater 10.344 euro en VV Jupiter 1.560 euro.

Afbeelding
Vele verenigingen zijn in actie tijdens de Grote Clubactie 2 uur geleden
Githa Oosterlee / v.l.n.r. Joop de Jong, Marijke de Jong, Jaap Wijn, Daniëlle Poot en Rob Roemers.
Gouds trio Change of Key begint aan 14e seizoen Country Café Concordia 4 uur geleden
Enthousiaste bewoners van de Liezeborgh met hun familie en overige vrijwilligers.
Rolstoeldriedaagse brengt vrolijkheid door Haastrecht 7 uur geleden
Het woonhuis dat eerst op de locatie stond. Het was een dubbel woonhuis waar in de rechterhelft hun grootvader met elf kinderen woonde.
Transportbedrijf L.A. Verkleij B.V. viert 125-jarig bestaan 10 uur geleden
De Vlisterzangers, het G-Orkest Lekkerkerk en special guest Adje treden voor u op tijdens het bijzondere G-Concert.
G-Festival en G-Concert brengen inclusief feest naar Haastrecht 13 uur geleden
Afbeelding
De IJsselbode is met spoed opzoek naar bezorger voor Montfoort 24 sep, 20:00
Twan steeplebalk gemaakt door fotootjes.sterrehoutzager
Goudena wint zilver & brons 24 sep, 19:00
Afbeelding
Mirakel Oudewater viert tien jarig bestaan 24 sep, 18:00