Afbeelding

Chris Busscher wint wedvlucht vanuit Quievrain

Door: Ben Overbeek Algemeen

Afgelopen zaterdag zijn ruim 880 postduiven van De Zwaluw gelost in het Belgische plaatsje Quievrain, op ruim 190 km van Oudewater. De duiven werden gelost om 08.30 uur bij een noordnoordoosten wind. Het was verder prima duivenweer.

Er was deze keer een verrassende winnaar namelijk Chris Busscher. Chris is de laatste jaren overgestapt van de overnachtfond naar het programmaspel (vitesse, midfond en dagfond). Hij heeft vooral duiven van de gebroeders Epping uit Gouda en tandarts De Bruin uit Reeuwijk. Twee weken geleden had hij ook al de snelste duif op een africhtingsvlucht (telde niet mee voor het kampioenschap). Ook de derde plaats was voor Chris Busscher. Een liefhebber om het komende jaar rekening mee te houden.

Uitslag Quievrain

  1. Chris Busscher: 1, 3, 40, 46, 53, (54/21)
  2. Combinatie Wouters 2, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 15, (85/61)
  3. G den Houdijker 4, 6, 7, 11, 12, 20, 25, 26, (44/40)
  4. Overbeek-Rijsbergen 16, 47, 56, (45/22)
  5. Cor van der Laar 19, 28, 61, (25/10)

Volgende week gaan de duiven naar Frankrijk, naar Peronne en vliegen ongeveer 250 km terug naar hun hok.

Afbeelding
Vijf jaar Grand Café & Hotel Broeck 11 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 13 uur geleden
Afbeelding
Startzondag in Haastrecht: Wat hoor je als je luistert? 20 uur geleden
Afbeelding
Vele verenigingen zijn in actie tijdens de Grote Clubactie 25 sep, 20:00
Githa Oosterlee / v.l.n.r. Joop de Jong, Marijke de Jong, Jaap Wijn, Daniëlle Poot en Rob Roemers.
Gouds trio Change of Key begint aan 14e seizoen Country Café Concordia 25 sep, 18:00
Enthousiaste bewoners van de Liezeborgh met hun familie en overige vrijwilligers.
Rolstoeldriedaagse brengt vrolijkheid door Haastrecht 25 sep, 15:00
Het woonhuis dat eerst op de locatie stond. Het was een dubbel woonhuis waar in de rechterhelft hun grootvader met elf kinderen woonde.
Transportbedrijf L.A. Verkleij B.V. viert 125-jarig bestaan 25 sep, 12:00
De Vlisterzangers, het G-Orkest Lekkerkerk en special guest Adje treden voor u op tijdens het bijzondere G-Concert.
G-Festival en G-Concert brengen inclusief feest naar Haastrecht 25 sep, 09:00