Afbeelding
pr

De uitslag van de fotowedstrijd 'Iconen van de Oude Hollandse Waterlinie' is bekend

Door: Ben Overbeek Algemeen

De uitslag van de fotowedstrijd van de stichting Oude Hollandse Waterlinie is bekend. Uiteindelijk voldeden er 88 foto’s aan de gestelde voorwaarden. Er deden dit jaar 42 mensen mee aan onze fotowedstrijd.

De jury heeft zich gebogen over de foto’s en is tot de volgende top 3 gekomen.

Nummer 1: Hoogwater nabij Slot Loevestein van Frans van Ooijen

Argumentatie jurylid Sjaak Loef: Wat mij betreft beeldt deze foto het beste uit waar de Oude Hollandse Waterlinie voor staat. Water en verzonken land met een hek dat nog boven water te zien is.

Nummer 2: Een verliefd stelletje in een bootje bij Vesting Naarden van Cor Boers

Argumentatie jurylid Jeroen van Noort: Een mooie foto met veel interactie en het verhaal achter het mooie plaatje. De omgeving lijkt de achtergrond voor een film. De interactie tussen de mensen in het bootje (handen op wangen) maakt dat de foto meer is dan ‘mensen varen in een bootje’. De omgeving en activiteit zijn bijzaak; het gaat om dat moment samen.

Gedeelde nummer 3: Kasteel Woerden van Ria de Wit en Muiderslot in de ochtendmist van Hans van der Steen.

Argumentatie bij de foto van Ria de Wit van jurylid Joke Pelser: De weerspiegeling in het water, de hoek van waaruit de foto genomen is, de rust die hij uitstraalt, er is veel te zien, de gracht eromheen, het fraaie gebouw in het water.

Argumentatie bij de foto van Hans van der Steen door jurylid Rayza Alphenaar: De foto geeft een mysterieus gevoel, alsof je terug in de tijd bent gegaan.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Gelukkig weer beschikbaar.
Goejanverwellesluis Hekendorp weer open voor water en recreatievaart 6 uur geleden
Afbeelding
Twee Oudewaternaren zijn maatjes voor Jonas 11 uur geleden
Afbeelding
Belangstelling voor Mantelzorgcafé groeit 14 uur geleden
Amarin en Veerle
Jonge klimaatraad inspireert 10 aug, 20:00
Afbeelding
Luister naar het verhaal van Museum Bisdom van Vliet vanaf een bankje in de Overtuin 10 aug, 15:00
bomen op de kade
Nieuwe kademuur 10 aug, 10:00
Cees Reichard heeft al heel wat kilometers gefietst op zijn fiets, zónder ondersteuning.
Cees (80) fietste volledig op eigen kracht het IJsselmeer rond 9 aug, 18:00
Voorkant
Briefkaart 9 aug, 12:00