Afbeelding

Voetbalverslagen + voetbalprogramma

Door: Gerard van Hooff Algemeen

Punt in laatste thuiswedstrijd

Linschoten - KDO 3-3

Linschoten heeft aan de laatste thuiswedstrijd van het seizoen slechts een punt overgehouden. Joey van Kouwen zette zijn ploeg in de 81e minuut op een 3-2 voorsprong, maar de vreugde was van korte duur. De mannen uit De Kwakel wisten vijf minuten voor tijd voor de tweede maal langszij te komen en daarmee was de eindstand bepaald op 3-3. 

Het waren de KDO’ers die al binnen drie minuten een 0-1 voorsprong wisten te nemen. Daarna duurde het tot halverwege het eerste bedrijf alvorens Linschoten iets terug kon doen. Cris Baars liet de 1-1 aantekenen. De ruststand werd vervolgens na 34 minuten bepaald door Vinn van Riet; 2-1. In de tweede helft kwamen de mannen uit De Kwakel langszij (2-2, 70e min.) Even dachten de rood-witten er met de volle buit van door te gaan door Van Kouwen, maar dat feest ging als vermeld niet door; 3-3.

Nacompetitie voor WDS

WDS - Siveo 1-3

WDS speelde zaterdag een belangrijke wedstrijd thuis tegen Siveo. Er was voor WDS nog kans om een plekje te stijgen op de ranglijst, maar bij verlies (en een overwinning van Zevenhoven) was er ook nog de kans op directe degradatie. De eerste helft was gelijkwaardig. Beide teams kwamen niet tot goed voetbal. Vaak werden lange ballen gespeeld. WDS stak veel energie in de duels en dat leverde na ongeveer een half uur de 1-0 op. Een bijzonder doelpunt van Floris de Hoog, die een schot blokte, waardoor de bal vanaf zo’n 25 meter via zijn hoofd over de keeper het doel in vloog. Siveo kwam echter kort voor rust op 1-1, toen ze een goede aanval afrondde. De ruststand was daarmee 1-1, wat gezien het spelbeeld terecht was.

Na de pauze merkte WDS dat de intensiteit van de eerste helft wat in de benen zakte. Siveo kreeg meer ruimte om te voetballen, terwijl WDS moeite had om goed uit de verdediging te komen. Na een corner kwam Siveo op 2-1. WDS wisselde nog enkele spelers in een poging om nieuwe energie in de ploeg te krijgen, maar het spelbeeld veranderde niet. Vlak voor tijd werd een goal van WDS nog afgekeurd wegens buitenspel. In de allerlaatste minuut maakte Siveo met een rollertje vanaf de zestienmeter nog de 3-1. Door dit resultaat blijft WDS op de elfde plaats staan en kan het zich niet meer verbeteren of verlagen in de ranglijst. WDS is nu verzekerd van een nacompetitieplek. Na afloop was er wel positief nieuws: Op het veld ernaast werd WDS 2 kampioen, wat voor een mooie opsteker zorgde.

SPV’81 blijft in race voor nacompetitie

Moerkapelle - SPV’81 1-5

De Polsbroekers zetten de viering van het 45-jarig bestaan luister bij door Moerkapelle met een 1-5 nederlaag op te schepen. Al snel wisten de Polsbroekers op een 0-2 voorsprong door Stijn Achterberg. Het werd zijn middag en uiteindelijk wist hij zijn doelpuntentotaal op 28 te brengen. Er ontstond een gevoel van gemakzucht in de Polsbroekse gelederen en dat had als gevolg dat de thuisclub een tegenstreffer wist te produceren. Toen kreeg SPV het even moeilijk. Vlak voor het rustsignaal voorkwam Jeroen Both met een fraaie redding de gelijkmaker. Uit de daaropvolgende aanval voltooide Stijn zijn hattrick. Na een aanval uit het boekje kopte Sander Koolwijk raak uit een voorzet van Timo Lawende; 1-4.

Na een actie van Andy Oskam had Stijn Achterberg, die ondanks interesse van andere clubs bij SPV’81 blijft voetballen, het laatste woord; 1-5. SPV blijft door dit resultaat in de race voor de nacompetitie.

SPV 45 jaar

Misschien kan er door de betreffende spelers nog iets opgestoken worden tijdens de confrontatie met FC De Rebellen Deze vindt plaats op donderdag 14 mei om 15.00 uur. Het team van de FC De Rebellen bestaat uit oud-profvoetballers en de wedstrijd wordt gepeeld bij gelegenheid van het 45-jarig bestaan van SPV’81. Een dag later is er een clinic voor de jeugd van de Polsbroekers. Ook hierbij zullen oud-professionals de kneepjes van het voetbal doseren. ‘s Avonds is er een play-back show. Ter afsluiting van de festiviteiten staat er op zaterdag 16 mei een grote tent gereed voor de feestavond.

Voetbalprogramma

Zaterdag 16 mei

2e klasse B

14:30 - Montfoort SV ‘19 - Zeist

14:30 - FC Oudewater - DONK

4e klasse D

14:30 - V Haastrecht - Dilettant

4e klasse B

14:30 - TAVV - VV Linschoten

14:30 - Zwammerdam - WDS

5e klasse B

14:30 - SPV ‘81 - Stolwijk

VROUWEN

3e klasse 3

12:00 - Nieuwerkerk - FC Oudewater

14:00 - VV Haastrecht - De Jodan Boys 2

Afbeelding
Voetbalverslagen + voetbalprogramma 53 minuten geleden
Afbeelding
VV Haastrecht herpakt zich na slordige eerste helft 1 uur geleden
Jeugdskaten bij SVO een ongekend succes
Jeugdskaten bij SVO een ongekend succes 2 uur geleden
Krijgt 'Concert voor de Vrijheid' volgend jaar weer een vervolg?
Concert voor de Vrijheid smaakt naar meer 3 uur geleden
Afbeelding
Klaverjasavond 16 uur geleden
Foto: Een zelfportret met het kenmerkende ijsvogeltje en camera erin verwerkt.
Wie oh die: Hans van den Hoven 18 uur geleden
Afbeelding
Wandel mee en ga fit de zomer door gisteren
Afbeelding
Herdenken 10 mei, 10:00