
Tennis en Padel clinics bij Bergvliet
Door: Hester van der Vlist AlgemeenIedereen die de komende weken tennis of padel wil leren of testen kan in de maand mei terecht bij tennis- en padelvereniging Bergvliet in Haastrecht. De vereniging organiseert vanaf zaterdag 9 mei op vier achtereenvolgende zaterdagen tennis en padellessen. Zowel leden als niet leden zijn welkom.
Bergvliet beschikt op een van de mooist gelegen parken van de omgeving, zes padelen zes tennisbanen. Dankzij de recente uitbreiding met twee extra padelbanen kunnen tennis en padelliefhebbers nu bijna onbeperkt spelen.
Om mensen kennis te laten maken met padel of tennis organiseert de vereniging een serie kennismakingsclinics. Onder leiding van de vaste tennis en padelleraar Sam van de Wiel krijgen deelnemers de basisbeginselen van beide sporten uitgelegd. Sam: “Met gerichte oefeningen kun je in vier uur veel leren en krijg je echt de basis onder de knie. Dan merk je ook hoe leuk en gezond sporten is.”
De kennismakingsclinics zijn op zaterdagochtend en starten om 09.00 uur voor tennis en 10.15 uur voor padel. De eerste clinic is op zaterdag 9 mei en daarna op de drie volgende zaterdagen.
Mocht een les door slecht weer niet door kunnen gaan, dan wordt dit ingehaald in juni. De kosten voor de clinic zijn inclusief de baanhuur 40 euro. Graag opgeven voor 7 mei, zodat het juiste aantal banen gereserveerd kan worden. Reserveren via secretariaat@bergvliet.nl








